Vodič Astonu Martin si na D1 uletel, šiel 219 km/h a pripravil sa tak o 800 eur a vodičák

Policia bratislva rychlost meranie kontrola.jpg
Foto: ilustračné, www.facebook.com

Na diaľnici D1 smerujúcej do Bratislavy odohral nebezpečný incident, keď 62-ročný vodič luxusného vozidla Aston Martin bol prichytený rýchlosťou 219 km/h.

Vodič motorového vozidla Aston Martin sa stal stredobodom pozornosti polície, keď ho radar dopravnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave zaznamenal pri nevídanej rýchlosti 219 km/h na diaľnici D1.

To predstavuje prekročenie dovolenej rýchlosti o neuveriteľných 109 km/h, čo je nielen vážne porušenie základných pravidiel cestnej premávky, ale aj nebezpečné. Dopravní policajti na mieste vodičovi uložili pokutu vo výške 800 eur a rovnako prišiel o vodičský preukaz.

Dôsledky tejto bezohľadnej jazdy môžu byť fatálne pre samotného vodiča, ale ohrozuje tým aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Vyjadrenie dopravných odborníkov zdôrazňuje, že vysoká rýchlosť zvyšuje riziko nehôd a vážnych zranení.

Polícia upozorňuje na dôležitosť dodržiavania dopravných predpisov a jazdy s rozvahou. Vysoké rýchlosti nie sú len porušením zákona, ale predstavujú hrozbu pre bezpečnosť všetkých cestujúcich na cestách.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk