Vodič auta narazil do motorkára jazdiaceho po hlavnej ceste. Motocyklista zraneniam po prevoze podľahol

Krozovatka lermontovova stefanikova tragicka dopravna nehoda motorka auto.jpg

Vodiči zbystrite pozornosť, na cesty sa opäť vracajú motorkári, preto buďte opatrnejší a ohľaduplnejší. Pravdepodobne nepozornosť vodiča auta skončila v utorok tragicky.

Bratislavská polícia vyšetruje okolnosti tragickej dopravnej nehody, ku ktorej došlo v utorok krátko pred 21.30 hod. „Podľa doposiaľ zistených informácií z miesta dopravnej nehody prechádzal vodič auta značky Suzuki SX4 (EČV BJ) po Lermontovovej ulici. Pri odbočovaní smerom na Štefánikovu ulicu došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k stretu s motocyklistom jazdiacim po hlavnej ceste na motorke značky Yamaha MT-07 (EČV BA),“ informuje policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

34-ročný motorkár utrpel zrážkou zranenia, ktorým po prevoze do jednej z bratislavských nemocníc podľahol. Vodičovi auta v krvi alkohol nameraný nebol, u motorkára bol na zistenie prítomnosti alkoholu v tele nariadený odber krvi.

Presné okolnosti a príčiny tragickej nehody už vyšetruje polícia, pričom vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Polícia v tejto súvislosti apeluje na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali zodpovedne, tolerantne, predvídavo a dodržiavali pravidlá cestnej premávky, a do cieľa svojej cesty sa tak dostali bezpečne.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk