Vodič autobusu našiel na konečnej MHD vystrašené dievčatko bez dozoru, situáciu riešili policajti

Stratene dieta mestska policia bratislava.jpg

Na konečnej zastávke autobusu MHD sa odohrala dramatická udalosť, keď vodič MHD objavil malé dievčatko bez dozoru. Vďaka rýchlej reakcii pracovníkov dopravného dispečingu a spolupráci s mestskou políciou sa situácia vyriešila bezpečne.

Vodič autobusu si všimol na konečnej posledného cestujúceho, bolo to vystrašené dievčatko bez sprievodu. Bolo vyplašené a vodičovi povedalo, že nastúpilo na nesprávny autobus.

Pracovníci dopravného dispečingu ihneď po oznámení situácie zavolali na pomoc operačné stredisko mestskej polície. Ako uvádza Mestská polícia Bratislava, operátor na miesto vyslal najbližšiu dúbravskú hliadku.

Zakrátko sa podarilo nájsť aj matku dievčatka, a to aj vďaka spolupráci s príslušníkmi Policajného zboru SR. Mestskí policajti sa až do príchodu matky starali o dieťa, upokojili ho a posadili do bezpečia služobného auta. Napokon si dievčatko prevzala jeho vďačná mama.

Vďaka okamžitej reakcii vodiča MHD a koordinovanej spolupráci medzi pracovníkmi dopravného dispečingu a mestskou políciou bola situácia vyriešená takmer okamžite a dievčatko bolo bezpečne vrátené späť ku svojej rodine.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk