Vodič kamióna sa na Moste Lafranconi nevenoval plne jazde, pozrite si video

Most Lafranconi
maps.google.sk

Pri utorkovej nehode na Moste Lafranconi sa podľa predbežných zistení vodič kamióna pravdepodobne plne nevenoval vedeniu motorového vozidla. Dôsledkom toho pri preraďovaní z ľavého jazdného pruhu do pravého narazil do odstaveného služobného motorového vozidla hliadky policajného zboru a auta značky BMW.

Hliadka policajného zboru pre podozrenie zo spáchania priestupku zastavila v utorok osobné auto. Podľa polície pritom použitia zvláštne výstražné svetelné a doplňujúce zvukové znamenie, ktoré bolo počas trvania cestnej kontroly zapnuté.

Miesto zastavenia auta bolo vzhľadom na dennú dobu a nezníženú viditeľnosť prehľadné. Kontrolované auto, ako aj vozidlo hliadky policajného zboru boli v cestnej premávke viditeľné.

Dvaja policajti sa pri nehode ťažko zranili. Podľa doterajších informácií hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky zastavila vodiča BMW. Pri kontrole do nich následne zozadu narazil vodič kamióna. Vodič BMW ani vodič nákladného auta sa nezranili. Alkohol u vodičov nezistili. Škody na vozidlách odhadli na 30-tisíc eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk