Vodič na Pajštúnskej zramoval 12 zaparkovaných áut, napokon sa prevrátil na strechu

Kolaz bratislava nehoda.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Vodič skončil v zdravotníckom zariadení, kde mu odobrali vzorky na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok v jeho organizme.

Bratislavskí dopravní policajti vyšetrujú okolnosti utorkovej podvečernej nehody BMW na Pajštúnskej ulici v Petržalke. Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff, podľa doterajších informácii vodič BMW z doposiaľ presne nezistených príčin zišiel mimo vozovky a vo vysokej rýchlosti prešiel cez parkovisko, kde poškodil 12 vozidiel, betónový stĺp a štyri dopravné značky. Následne sa s vozidlom prevrátil na strechu.

U šoféra bola na mieste nehody vykonaná dychová skúška na alkohol s negatívnym výsledkom. Vodič skončil v zdravotníckom zariadení, kde mu odobrali vzorky na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok v jeho organizme, uviedol Szeiff. Pri nehode k zraneniu vodiča ani iných osôb nedošlo. Presné príčiny ako aj okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania.

Ako doplnil bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vyšetrenie v zdravotníckom zariadení nepreukázalo prítomnosť omamných a psychotropných látok u vodiča BMW. „Poškodením celkovo 12 zaparkovaných motorových vozidiel, štyroch dopravných značení a jedného betónového stĺpa bola spôsobená škoda v celkovej výške 12 600 eur,“ doplnil hovorca.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Poskodene auta nehoda pajstunska 4.jpg
Poskodene auta nehoda pajstunska 3.jpg
Poskodene auta nehoda pajstunska 2.jpg
Poskodene auta nehoda pajstunska 1.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk