Vodič sa snažil rozbehnutý autobus zastaviť vlastným telom. Takto to dopadlo

Kolaz bratislava autobus policia.jpg
Fozo: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Vodič autobusu sa pokúsil zastaviť vozidlo, no situácia sa zvrtla, a výsledkom boli zranenia a poškodené vozidlá.

Polícia v uplynulých dňoch riešila nezvyčajnú dopravnú nehodu. V poobedňajších hodinách odstavil vodič autobus na Vrančovičovej ulici v mestskej časti Lamač a vystúpil z neho. Bohužiaľ, zdá sa, že neurobil všetky potrebné opatrenia na zabezpečenie vozidla pred pohybom. V dôsledku toho sa autobus neskôr sám od seba pohol.

Vodič sa snažil zastaviť autobus vlastnými silami, avšak jeho pokus skončil neúspechom, a naopak došlo k jeho zraneniam. K vodičovi bola povolaná rýchla zdravotná pomoc, ktorá previezla zraneného vodiča do jednej z miestnych nemocníc. Jeho zranenia si vyžiadali lekársku starostlivosť.

Po nehode pokračovalo vozidlo v pohybe a narazilo do zaparkovaného osobného motorového vozidla, čím spôsobilo aj poškodenie tohto auta.

Dôležité je podotknúť, že v rámci vyšetrovania nehody neboli zistené žiadne ďalšie zranenia osôb, a dychová skúška vodiča nepreukázala prítomnosť alkoholu v jeho dychu. Prípad zostáva predmetom ďalšieho políciou vykonávaného vyšetrovania, aby sa objasnili všetky okolnosti a príčiny tejto nezvyčajnej dopravnej nehody.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk