Vodič zrazil na chodníku ženu, policajti však po kontrole vodiča zistili šokujúcu skutočnosť

Policia nehoda spitalska.jpg

Na Špitálskej došlo k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej vodič s platným zákazom šoférovania zrazil chodkyňu. Incident sa stal počas cúvania, pričom žena utrpela zranenie hlavy a bola prevezená do nemocnice. Vodič teraz čelí obvineniu a čaká na súdne pojednávanie.

Vážna dopravná nehoda na Špitálskej ulici v Bratislave odhalila vážne porušenia zákona vodičom. Prípad riešili policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave v utorok 14. mája približne o 08.00 hod.

Ako informovala polícia, podľa doposiaľ zistených informácií 43-ročný vodič vozidla zn. Renault počas cúvania z parkovacieho miesta narazil do chodkyne. Tá v dôsledku nárazu utrpela zranenie hlavy, s ktorými bola prevezená RZP. Následne bola ošetrená v jednej z bratislavských nemocníc.

Po príchode na miesto nehody, policajti zistili šokujúcu skutočnosť – vodič mal od februára minulého roka súdom uložený zákaz šoférovať motorové vozidlá na dobu 20 mesiacov. Vedenie vozidla v čase platnosti zákazu znamená, že vodič sa dopustil trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Vodič bol okamžite eskortovaný na policajné oddelenie, kde mu bolo vznesené obvinenie. Momentálne je umiestnený v cele policajného zaistenia a čaká na súdne pojednávanie, ktoré rozhodne o jeho treste.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk