Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Autobus mestska hromadna doprava dopravny podnik bratislava vyberove konanie.jpg
Foto: ilustračné, Dopravný podnik Bratislava

Vodiči aj cestujúci, pozor: V Rusovciach vás čakajú dopravné obmedzenia

Balkánska ulica bude do konca týždňa v smere z Rusoviec do Jaroviec jednosmerná, mení sa aj MHD.

V Rusovciach sa musia vodiči pripraviť na dopravné obmedzenia, mesto začalo s opravou Balkánskej ulice. Hlavné mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

Oddnes 13. júla do nedele 19. júla budeme opravovať Balkánsku ulicu v úseku od Vývojovej ulice po železničné priecestie v smere na Jarovce. Z dôvodu tejto opravy bude Balkánska ulica jednosmerná v smere z Rusoviec do Jaroviec a obchádzková trasa v opačnom smere (smer Rusovce) bude viesť po Jantárovej,“ uvádza mesto. Zmeny sa dotknú aj autobusových liniek, ktoré budú jazdiť po obchádzkovej trase.

Linky počas opráv

Linky 90, 91, 191 a N91 budú v čase opráv zo zastávky Slnečnice premávať priamo na zastávku Vývojová, ktorá bude v náhradnej polohe v križovatke cesty I/2 a Balkánskej.

Od zastávky Gerulata sa napoja na svoju štandardnú trasu. Neobslúžia zastávky Jarovce, záhrady, až Kovácsova. V smere z Rusoviec na Jasovskú sa ich trasa nemení,“ uvádza mesto.

Náhradný autobus

Linka N91 (okrem odchodu o 03.55 z Jasovskej do Čunova) bude premávať po svojej štandardnej trase po zastávku Jarovce a následne zastaví až na zastávke Vývojová a v náhradnej polohe v križovatke cesty I/2 a Balkánskej. Neobslúži zastávky Sady a Kovácsova. V smere na Jasovskú pôjde bez zmeny trasy.

Dočasná náhradná autobusová linka X91 bude premávať zo ŽST Rusovce po trase liniek 90, 91 a 191 cez Jarovce po zastávku Jarovce, záhrady a ďalej cez zastávku Vývojová (v náhradnej polohe v križovatke cesty I/2 a Balkánskej) späť na ŽST Rusovce,“ uzatvára mesto.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X