Vodiči, dávajte si pozor: V Novom Meste vás čakajú dopravné obmedzenia, potrvajú niekoľko mesiacov

Racianska rekonstrukcia obmedzenia.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Dopravné obmedzenia na Račianskej čakajú vodičov až do leta, potrebné je v tomto úseku zvýšiť pozornosť.

Na cestách Nového Mesta začína modernizácia, čo prináša aj obmedzenia v premávke a zmeny trás. Vodiči by mali zvýšiť pozornosť, v úseku od račianskej smer Legerského začali práce na ceste. Modernizácia vozovky bude mať významné dopady na premávku v danom úseku.

Dôjde k výmene podložia a spevneniu asfaltového koberca, a to na Račianskej ulici v úseku od železničnej stanice Vinohrady po Legerského ulicu obojsmerne. Stavebné práce budú trvať približne do augusta 2024.

Práce budú vykonávané na etapy, pričom prvá zahŕňa úsek od železničnej stanice Vinohrady po Pioniersku ulicu. Táto etapa potrvá približne do júna. Ďalšia bude zahŕňať úsek od Pionierskej ulice po Legerského ulicu a potrvá do augusta 2024.

Počas letných prázdnin bude pozornosť zameraná na výmenu povrchu na križovatke Pionierska – Račianska. Polícia odporúča využitie alternatívnych trás, aby sa minimalizovali nepríjemnosti spojené s dopravnými obmedzeniami. Taktiež žiada vodičov o trpezlivosť a hlavne dodržiavanie dopravného značenia a pokynov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk