Vodiči, pozor: Na Balkánskej ceste budú prebiehať opravy, prejazd môže byť obmedzený

Rusovce rekonstrukcia cesta.jpg

Práce budú realizovať v úseku od Irkutskej po Maďarskú ulicu a potrvajú do 4. septembra.

Na Balkánskej ceste v Rusovciach začali tento týždeň s opravou cesty a priľahlého chodníka. Ako informuje mesto na sociálnej sieti, práce budú realizovať v úseku od Irkutskej po Maďarskú ulicu a potrvajú do 4. septembra.

Prejazd pre motorové vozidlá bude možný počas celej dĺžky trvania prác, treba však počítať so zníženou priepustnosťou dopravy,“ upozorňuje mesto s tým, že práce budú realizovať počas striedavého uzatvorenia jazdných pruhov a počas celej doby bude doprava regulovaná osobami poverenými zhotoviteľom.

Počas trvania prác v oboch smeroch vybúrajú a odstránia živičnú vrstvu vozovky, ktorú v celej dĺžke úseku nahradia novým povrchom.

Zároveň príde k výškovej úprave vývodov inžinierskych sietí, oprave betónovej odvodňovacej priekopy, debarierizácii priechodu pre chodcov, výmene poškodených obrubníkov za nové a poškodená existujúca prídlažba bude nahradená novou betónovou prídlažbou,“ vymenoval magistrát. Súčasťou prác bude aj predláždenie chodníka. Pôvodnú živičnú vrstvu chodníka nahradí kvalitná betónová dlažba.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk