Vodiči, pozor: Opäť je uzatvorená časť Jantárovej cesty, dôvodom sú práce na výstavbe električkovej trate

Jantarova cesta lietavska elektricka vystavba obmedzenia.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Jantárová cesta bude úplne uzatvorená od križovatky so Šintavskou a Topolčianskou až po prístupovú cestu k poliklinike.

Pre pokračujúce práce na výstavbe električkovej trate do Petržalky cez víkend opäť uzatvoria časť Jantárovej cesty. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, počas najbližšieho víkendu bude zhotoviteľ vykonávať veľkú prekládku plynovodu a vodovodu.

V súvislosti s tým bude Jantárová cesta dočasne úplne uzatvorená v úseku od križovatky so Šintavskou a Topolčianskou ulicou až po prístupovú cestu k poliklinike. Obchádzková trasa povedie cez Jantárovú, Smolenickú a Šintavskú ulicu.

Po oceľových platniach

Úsek bude uzatvorený v sobotu 3. decembra od 7.00 do 21.00 a v nedeľu 4. decembra od 7.00 do 21.00 hod. Doprava bude po Pajštúnskej spustená po oceľových platniach medzi 21.00 a 7.00 hod., keď na nej budú premávať aj nočné spoje mestskej hromadnej dopravy (MHD).

Zmeny sa dotknú počas soboty a nedele aj autobusových liniek,“ poznamenalo mesto. Linky 92, 95 a výjazdové/dojazdové spoje liniek 68 a 83 budú obojsmerne presmerované na obchádzkovú trasu cez Lietavskú, Budatínsku a Šintavskú. Nočná linka N95 bude premávať bez obmedzenia.

Zastávky nebudú obslúžené

Linky 92, 95 a výjazdové/dojazdové spoje linky 83 na obchádzkovej trase zastavia iba na zastávke Znievska, ostatné zastávky na trase neobslúžia. Výjazdové/dojazdové spoje linky 68 budú premávať medzi zastávkami Znievska a Holíčska bez zastavenia.

Zastávka Strečnianska počas výluky nebude obsluhovaná v oboch smeroch, cestujúcim odporúčame využiť najbližšie zastávky Znievska alebo Šintavská,“ konštatuje mesto.

Zastávku Šintavská v smere jazdy k Lúčanke budú linky 92 a 95 obsluhovať na Šintavskej ulici ako linka 99. Nástupište D na Jantárovej ceste nebude obsluhované.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk