Vodiči, pozor: Počas posledných prázdninových dní vás čakajú obmedzenia na cestách

Dopravné značenie, obmedzenie
Foto: ilustračné, SITA

Dopravné obmedzenia súvisia so stavebnými prácami na bratislavskom obchvate D4R7.

Na vodičov v hlavnom meste čaká v posledné prázdninové dni niekoľko zmien a obmedzení v doprave. Od piatka 28. augusta bude otvorená cesta medzi Jarovcami a Petržalkou, naopak uzatvorí sa vetva z Jaroviec na diaľnicu smer Petržalka.

Hlavný zhotoviteľ bratislavského obchvatu D4R7 Construction o tom informuje na svojej webovej stránke.

Po obhliadke a kolaudácii stavebného objektu 131 cesty III/1020 budú ďalšie stavebné práce postupovať nasledovne: Dňa 28. augusta v čase od 13.00 hod. bude cesta III/1020 otvorená a uvedená do prevádzky, následne v čase od 22.00 hod. bude uzatvorená vetva z Jaroviec na diaľnicu D2 smer Petržalka,“ uvádza spoločnosť.

Senecká cesta

Od piatka do stredy bude úplne uzatvorená stará Senecká cesta pri obchode Metro.

Od 28. augusta 22.00 do 2. septembra 4.00 hod. bude prebiehať úplná uzávierka cesty I/61 pri Metre podľa schválenej projektovej dokumentácie. Na ceste budú realizované stavebné práce súvisiace s výstavbou diaľnice D4 a rekonštrukciou cesty I/61,“ uvádza zhotoviteľ.

Uzatvorenie Bajkalskej

Ďalším dopravným obmedzením bude uzatvorenie Bajkalskej ulice. „Od 28. augusta 24.00 do 30. augusta 24:00 hod. bude uzatvorená ulica Bajkalská v smere na Slovnaft v mieste križovatky Prievoz, doprava bude presmerovaná do protismeru a bude kyvadlovo riadená svetelnou signalizáciou,“ uvádza zhotoviteľ.

Od 30. augusta 24.00 do 1. septembra 24.00 bude uzatvorená Bajkalská ulica v smere do centra v mieste križovatky Prievoz. Doprava bude rovnako presmerovaná do protismeru, kde bude kyvadlovo riadená svetelnou signalizáciou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk