Vodiči, pozor: Počas víkendu vás čakajú ďalšie dopravné obmedzenia pri Jarovciach

D4 jarovce r7 rychlostna cesta dialnica.jpg
Zdroj: www.d4r7.com

Uzávierky budú v sobotu 16. novembra aj v nedeľu 17. novembra.

Počas nasledujúceho víkendu čakajú vodičov v Bratislave opäť obmedzenia, ktoré sa budú týkať križovatky v bratislavskej mestskej časti Jarovce. Uviedol to v tlačovej správe koncesionár Zero Bypass Limited, ktorý ma na starosti výstavbu obchvatu D4R7.

V sobotu 16. novembra bude od 4.00 do 24.00 hod. budú pracovať na nosnej konštrukcii mostného objektu v križovatke Jarovce. „Keďže ide o nepretržitú betonáž, doprava na diaľnici D2 bude obmedzovaná postupne,“ napísali v tlačovej správe. Uzávierky budú aj v nedeľu 17. novembra.

Dlhodobá uzávierka

Práce na betonáži začnú od Kittsee a v tom čase uzavrú kolektor D2 v smere Bratislava – Maďarsko, a teda aj zjazd v smere Jarovce – Maďarsko a Bratislava – Jarovce. „Nasledovať bude uzávierka diaľnice D2 v smere Bratislava – Maďarsko, obchádzková trasa povedie po kolektore D2 v smere Maďarsko,“ vysvetlili v tlačovej správe.

Neskôr sa uzávierka presunie na diaľnici D2 v smere Maďarsko – Bratislava. Posledná uzávierka bude na zjazde D2 Maďarsko – Kittsee. Každá z uzávierok bude trvať odhadom štyri hodiny.

Od nedele 17. novembra približne od 8.00 hod. do konca apríla 2020 uzavrú zjazd z diaľnice D2 v smere na Maďarsko – Jarovce. „Obchádzková trasa je vedená v rámci existujúcej križovatky Jarovce,“ uviedli v tlačovej správe s tým, že uzávierka je dlhodobá pre výstavbu novej vetvy križovatky diaľnice D2 v smere Maďarsko – Jarovce a jej napojenia na budúcu diaľnicu D4.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk