Vodiči, pozor: V meste vás počas víkendu čakajú dopravné obmedzenia súvisiace s podujatiami

Bratislava policia ilustracna.jpg
Foto: ilustračné, scontent.fbts2-1.fna.fbcdn.net

Dôvodom sú verejné kultúrne podujatia, ktoré sa konajú v areáli Národného futbalového štadióna a v jeho okolí, ako aj v priestoroch Národného tenisového centra a v priestoroch výstaviska vo Vlčom hrdle v Bratislave.

Vodiči môžu počas nasledujúceho víkendu počítať v Bratislave s viacerými obmedzeniam.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave totiž v súvislosti s verejnými kultúrnymi podujatiami, ktoré sa konajú od 10. do 12. júna v areáli Národného futbalového štadióna a v jeho okolí, ako aj v priestoroch Národného tenisového centra a v priestoroch výstaviska vo Vlčom hrdle v Bratislave, prijmú bezpečnostné opatrenia.

Informovala o tom Polícia SR – Bratislavský kraj vo svojom profile na sociálnej sieti. Verejný poriadok zabezpečí obec, cestou mestskej polície, v spolupráci s usporiadateľom, pričom pri plnení úloh na zabezpečenie verejného poriadku bude participovať policajný zbor a to vyčlenením primeraného počtu príslušníkov Policajného zboru.

Vodiči by mali počítať od piatku 10. júna s operatívnymi dopravnými obmedzeniami, v závislosti od aktuálnej dopravnej situácie, v úseku od križovatiek ulíc Vajnorská – Bajkalská až po križovatku ulíc Trnavská – Bajkalská.

V sobotu 11. a nedeľu 12. júna v čase od 12:00 až do skončenia podujatí nebude možný pre motorové vozidlá prejazd z Vajnorskej ulice na Bajkalskú ulicu v zmysle schváleného plánu organizácie dopravy.

Výnimku budú mať vozidlá taxislužby, mestskej hromadnej dopravy a prímestskej dopravy. Zároveň sa uzatvorí Kalinčiaková ulica v úseku po Národný futbalový štadión. Obmedzená premávka bude aj na Príkopovej ulici, na ktorú bude povolený vjazd vozidlám dopravnej obsluhy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk