Vodičov aj cestujúcich obmedzí oprava cesty na Palisádach, bude jednosmerne uzatvorená

Palisady maps.google.sk_.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.sk

Práce ovplyvnia aj premávku MHD, konkrétne linky 203, 207, 208, 147 a N47.

Hlavné mesto Bratislava od pondelka 3. augusta pokračuje s opravou vozovky na Palisádach. Magistrát Bratislavy o tom informuje na sociálnej sieti.

Z tohto dôvodu bude ulica Palisády jednosmerne uzavretá v smere od Štetinovej ulice po Štefánikovu. V smere od Štefánikovej po križovatku so Štetinovou a ďalej smerom na Mudroňovu bude ulica Palisády prejazdná,“ uvádza mesto a dodáva, že uzatvorený úsek môžu vozidlá obísť odbočením na Kuzmányho, Tolstého a následne na Štefánikovu. „Smerom od Hradu do centra je tiež možné odbočenie na Svoradovu alebo na Zámockú, následne na nadjazd, Staromestskú, z nej na Hodžovo námestie alebo Námestie 1. mája,“ doplnilo mesto.

Práce ovplyvnia aj premávku MHD v tomto úseku, konkrétne linky 203, 207, 208, 147 a N47. Linka 147 bude premávať v smere Hodžovo námestie na náhradnú konečnú zastávku Zochova, v smere Búdková od zastávky Zochova bez zmeny. Linka 203 bude premávať po okružnej trase Koliba – Karpatská – Hodžovo nám. – Palisády – Búdková – Hroboňova – Pražská – Štefánikova – Hodžovo nám. – Karpatská – Koliba. Linka 207 v smere Zimný štadión bude premávať po zmenenej trase, v smere ŽST Železná studienka bude premávať bez zmeny.

Linka 208 nebude premávať. Linka N47 v smere Hodžovo námestie bude premávať po zmenenej trase, v smere Valašská bez zmeny. Podrobné informácie o zmenách v MHD sú zverejnené na stránke Dopravného podniku Bratislava.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk