Vrah muža, ktorého torzo našli pod Prístavným mostom, nekonal sám. Mal spolupáchateľa

polícia
SITA

V prípade nálezu častí ľudského tela v blízkosti Prístavného mosta v júni tohto roka obvinili policajný vyšetrovateľ ďalšiu osobu. Ide o 24-ročnú Máriu R. z Bratislavy.

Polícia dostala oznámenie o náleze časti ľudského tela 9. júna. Z vraždy 44-ročného Bratislavčana polícia následne obvinila 30-ročného Dušana O. z Bratislavy, ktorý sa k činu priznal.

Polícia ale po zistení ďalších okolností v utorok obvinila aj ďalšiu osobu.

Z doterajšieho vyšetrovania vyplýva, že k vražde došlo dňa 1. júna 2015 na Miletičovej ulici v Bratislave. Dnes už obvinená Mária R. mala po predchádzajúcej dohode s obvineným Dušanom O. za prísľubom poskytnutia sexuálneho aktu nalákať poškodeného 44-ročného Bratislavčana do pivničných priestorov na Miletičovú ulicu v Bratislave.

Podľa polície počas orálneho sexu medzi v súčasnosti obvinenou ženou a poškodeným mužom čakal ukrytý v spoločných pivničných priestoroch obvinený Dušan, ktorý poškodeného napadol kuchynským nožom a sekáčom na mäso.

K rovnakému konaniu sa pripojila aj už obvinená Mária. Po úmyselnom konaní osôb poškodený podľahol mnohopočetným bodným a bodno-rezným ranám po tele.

Podľa predbežnej správy z pitvy bol bezprostrednou príčinou smrti muža úrazovo-krvácavý šok pri mnohopočetných bodných a bodno-rezných poraneniach na rôznych častiach tela.

V nasledujúcich dňoch po obzvlášť závažnom zločine vraždy spoločne obaja obvinení telo povynášali do lesného porastu medzi Prístavný most a hrádzu, vedľa cyklotrasy.

Vyšetrovateľ spracuje podnet k návrhu na väzobné stíhanie na obvinenú.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk