Vražda v Bratislave: Kriminalisti vyšetrujú zabitie 47-ročného muža, v putách skončila žena

Vrazda zena muž napadnutie nozom
Foto: ilustračné, GettyImages

Polícia prijala oznámenie o mužovi s vážnymi zraneniami, keď však na miesto dorazili, lekár už mohol len konštatovať smrť.

V jednom z bytov na Bieloruskej ulici došlo k vražde. Policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s prípadom.

Na linke polície prijali vo štvrtok 9. februára krátko po 11.00 hod. bol prijatý oznam o mužovi s vážnymi zraneniami. Malo ísť o 47-ročného muža bez známok života. Po príchode na miesto lekár mohol už len konštatovať smrť.

Ako uviedla polícia, na osobnej slobode bola na mieste príslušníkmi Policajného zboru obmedzená 52-ročná žena. Podľa zistení televízie JOJ bol muž pravdepodobne mŕtvy už deň predtým, pričom mal na sebe bodné rany.

Susedia pre portál uviedli, že počuli hádku a žena v noci na muža kričala. Jeden zo susedov pre portál uviedol: „Ona bola psychicky labilnejšia. Ja som na to upozorňoval. Ešte včera večer vrieskala ako blázon.“

Polícia tiež dodala, že vzhľadom na súčasné štádium vo vyšetrovaní nie je možné poskytnúť akékoľvek bližšie informácie. Akonáhle to procesná situácia umožní, o prípade budeme bližšie informovať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk