AKTUALIZOVANÉ: Vražedný útok v Devínskej Novej Vsi? Pred panelákom sa našiel dobodaný mŕtvy muž

Policia kolaz mrtvy muz nalez.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com, Polícia SR

Na chodníku v Devínskej Novej Vsi sa v stredu ráno našlo telo muža bez známok života. Policajti na mieste preverovali okolnosti tejto tragédie.

Policajti bratislavskej krajskej kriminálky v stredu od rána zisťovali okolnosti nálezu tela muža bez známok života na chodníku vo štvrtom bratislavskom okrese. Tento hrozný nález šokoval obyvateľov Devínskej Novej Vsi, keď v stredu ráno objavili bezvládne pobodané telo muža pred bytovým domom.

Podľa prvotných informácií mal muž na tele viacpočetné bodné poranenia, ktoré naznačujú brutálny útok. Na miesto bola okamžite privolaná polícia aj záchranári, no bohužiaľ, mužovi sa už nepodarilo pomôcť. Prípad vyšetrujú ako vraždu.

Informácie o identite obete zatiaľ nie sú k dispozícii, avšak podľa susedov pracoval vo výrobnom závode Volkswagen Slovensko. Uviedli to pre portál TV Markíza. Polícia momentálne vyšetruje prípad pod vedením Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Krajský riaditeľ polície v Bratislave Viliam Adamec pre portál Statitup na mieste uviedol, že nik nie je v ohrození a po vrahovi zatiaľ nepátrajú.

Polícia neskôr počas dňa informovala, že vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Ako tiež uvádza, na základe doposiaľ zistených skutočností môžeme konštatovať, že príčinou smrti nie je úmyselné konanie inej osoby. Presnú príčinu smrti určí až súdna pitva.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk