Vrchol zvrátenosti predviedol 46-ročný Bratislavčan, polonahý masturboval na verejnom priestranstve

Kolaz bratislava policia.jpg
Foto: KR PZ Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Muž vyšiel z bytu do vnútrobloku medzi Pavlovovou a Svätoplukovou ulicou a polonahý tu na verejnosti onanoval. Skončil v rukách polície.

Nemiestne správanie muža z Bratislavy ukončila hliadka polície. Obyvatelia totiž volali na policajnú linku s tým, že vo vnútrobloku medzi Pavlovovou a Svätoplukovou ulicou sa nachádza polonahý muž, ktorý sa na verejnosti uspokojuje.

Ako uvádza polícia, po daždi vyšiel do ulíc a onanoval. K incidentu došlo v nedeľu 5. novembra krátko po 14.00 hod. Policajná hliadka na uvedenom mieste skutočne našla polonahého muža, ktorý sa bez zábran uspokojoval na verejnom priestranstve.

Identifikovaný bol ako Bratislavčan vo veku 46 rokov. Muža polícia zadržala a keďže na mieste vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu výtržníctva, policajti muža eskortovali na policajné oddelenie.

Na policajnom oddelení bol muž podrobený vykonaniu dychovej skúšky, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom. Vyvodením trestno-právnej zodpovednosti konkrétnej osobe sa v súčasnosti zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II.

V tejto súvislosti polícia opäť apeluje na občanov: „Ak sú svedkami akéhokoľvek protiprávneho konania, vyzývame ich aby (tak ako občania v tomto prípade) bezodkladne kontaktovali políciu na čísle 158 a oznámili to.“

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk