Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Matúš Vallo primátor Bratislavy
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
10. novembra 2018 Správy BratislavaKomunálna politika Bratislava od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Všetky výsledky Bratislava: Komunálne voľby 2018

Prinášame definitívne výsledky komunálnych volieb 2018 pre Bratislavu.

Primátor Bratislavy 2018-2022:

Víťaz: Matúš Vallo – 58 578 hlasov (36,54 %).

Ostatní kandidáti na primátora:

  • Václav Mika – 36 661 hlasov (22,86 %);
  • Ivo Nesrovnal – 29 531 hlasov (18,42 %);
  • Ján Mrva – 27 689 hlasov (17,27 %);
  • Iveta Plšeková – 2 445 hlasov (1,52 %);
  • Roman Ruhig – 2 010 hlasov (1,25 %);
  • Miroslav Vetrík –1 204 hlasov (0,75%);
  • Andrej Trnovec – 886 hlasov (0,55%);
  • Viktor Béreš – 805 hlasov (0,50 %);
  • Jaroslav Brada – 495 hlasov (0,30 %).

Starostovia:

Starosta 2018-2022 (mestská časť Staré Mesto)

Zuzana Aufrichtová – 6 104 hlasov (36,59 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Ružinov)

Martin Chren – 9 273 hlasov (34,21 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Petržalka)

Ján Hrčka – 10 659 hlasov (32,68 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Podunajské Biskupice)

Zoltán Pék –1 527 hlasov (20,82 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Nové Mesto)

Rudolf Kusý – 9 011 hlasov (58,49 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Rača)

Michal Drotován – 3 889 hlasov (43,45 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Karlova Ves)

Dana Čahojová – 8 579 hlasov (69 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Dúbravka)

Martin Zaťovič – 11 007 hlasov (90,78 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Devínska Nová Ves)

Dárius Krajčír – 3 170 hlasov (50,67 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Lamač)

Lukáš Baňacký – 1 498 hlasov (46,50 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Vrakuňa)

Martin Kuruc – 5 779 hlasov (94,19 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Vajnory)

Michal Vlček – 1 327 hlasov (50,9 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Záhorská Bystrica)

Jozef Krúpa – 1 605 hlasov (60,61 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Jarovce)

Jozef Uhler – 749 hlasov (71,40 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Rusovce)

Lucia Tuleková Henčelová – 990 hlasov (50,76 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Čunovo)

Gabriela Ferenčáková – 535 hlasov (63,01 %).

Starosta 2018-2022 (mestská časť Devín)

Ľubica Kolková – 489 hlasov (61,27 %).

Poslanci:

Poslanci mestské zastupiteľstvo:

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

Poradie Meno   Skratka politického subjektu Počet platných hlasov
1. Lenka Antalová Plavuchová Progresívne Slovensko, Spolu 2 624
2. Zuzana Aufrichtová OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 5 890
3. Katarína Augustinič NEKA 4 484
4. Adam Berka Progresívne Slovensko, Spolu 4 608
5. Michal Brat Progresívne Slovensko, Spolu 7 203
6. Ján Budaj OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 9 660
7. Ján Buocik NEKA 7 894
8. Peter Cmorej OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 7 890
9. Dana Čahojová NEKA 6 010
10. Monika Debnárová NEKA 837
11. Vladimír Dolinay OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 6 862
12. Gabriela Ferenčáková OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 371
13. Gábor Grendel OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 4 731
14. Peter Hochschorner OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 8 048
15. Ján Hrčka NEKA 10 883
16. Martin Chren NEKA 10 240
17. Radovan Jenčík NEKA 1 185
18. Juraj Káčer OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 6 485
19. Ján Karman OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 6 645
20. Tomáš Korček NEKA 5 699
21. Ľuboš Krajčír OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 5 832
22. Tatiana Kratochvílová Progresívne Slovensko, Spolu 9 409
23. Jozef Krúpa NEKA 1 509
24. Rastislav Kunst OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 403
25. Martin Kuruc NEKA 4 036
26. Roman Lamoš Progresívne slovensko, Spolu 1 744
27. Peter Lenč NEKA 3 584
28. Jakub Mrva Progresívne Slovensko, Spolu 6 352
29. Alžbeta Ožvaldová OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 3 203
30. Tomáš Palkovič Progresívne Slovensko, Spolu 6 622
31. Elena Pätoprstá OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 9 469
32. Peter Pilinský NEKA 2 974
33. Jana Poláčiková Progresívne Slovensko, Spolu 8 394
34. Igor Polakovič Progresívne Slovensko, Spolu 1 273
35. Peter Strapák Progresívne Slovensko, Spolu 6 496
36. Soňa Svoreňová NEKA 2 362
37. Lucia Štasselová Progresívne Slovensko, Spolu 7 035
38. Rastislav Tešovič NEKA 1 965
39. Jozef Uhler NEKA 830
40. Matúš Vallo Progresívne Slovensko, Spolu 8 087
41. Jakub Vallo Progresívne Spolovensko, Spolu 9 062
42. Milan Vetrák OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 8 141
43. Martin Vlačiky NEKA 4 572
44. Branislav Záhradník NEKA 4 542
45. Zdenka Zaťovičová OĽaNO, SaS, Sme rodina, KDH, OKS, Nova, Zmena zdola, DÚ 6 355

Poslanci mestská časť (Staré Mesto)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Anna Dojčánová, Progresívne Slovensko, SPOLU – 974 hlasov;
  • Tomáš Ziegler, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 962 hlasov;
  • Vladimír Palko, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 890 hlasov;
  • Peter Osuský, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 668 hlasov;
  • Petr Skalník, Progresívne Slovensko, SPOLU – 613 hlasov;
  • Boris Ažaltovič, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 554 hlasov;
  • Matej Vagač, Progresívne Slovensko, SPOLU – 880 hlasov;
  • Halka Ležovičová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 715 hlasov;
  • Ľubomír Boháč, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 694 hlasov;
  • Ivan Bútora, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 216 hlasov;
  • Jana Španková, NEKA – 930 hlasov;
  • Miroslav Vrábel, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ –772 hlasov;
  • Barbora Oráčová, NEKA – 1 110 hlasov;
  • Dana Kleinert, Progresívne Slovensko, SPOLU – 934 hlasov;
  • Martina Uličná, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 905 hlasov;
  • Adam Berka, Progresívne Slovensko, SPOLU – 898 hlasov;
  • Ondrej Dostál, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 664 hlasov;
  • Damask Gruska, Progresívne Slovensko, SPOLU – 630 hlasov;
  • Tomáš Dentico, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 277 hlasov;
  • Petra Hitková, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1257 hlasov;
  • Martin Gajdoš, NEKA – 1 007 hlasov;
  • Juraj Mikulášek, Progresívne Slovensko, SPOLU – 957 hlasov;
  • Viera Satinská, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 429 hlasov;
  • Lucia Ďuriš Nicholsonová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 254 hlasov;
  • Milan Remiš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 112 hlasov;

Poslanci mestská časť (Ružinov)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Katarína Šimončičová, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 434 hlasov;
  • Eva Bacigalová, NEKA – 1 093 hlasov;
  • Michal Gašaj, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 038 hlasov;
  • Boris Čechvala, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 180 hlasov;
  • Jozef Matúšek, NEKA – 833 hlasov;
  • Michal Vicáň, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 570 hlasov;
  • Ivan Kraszkó, Progresívne Slovensko, SPOLU – 560 hlasov;
  • Martin Ferák, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 172 hlasov;
  • Petra Kurhajcová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 900 hlasov;
  • Michaela Biháryová, NEKA – 787 hlasov;
  • Lucia Štasselová, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 190 hlasov;
  • Peter Herceg, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 143 hlasov;
  • Matúš Méheš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 868 hlasov;
  • Monika Ďurajková, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 706 hlasov;
  • Nikolaj Gečevský, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ  – 1 047 hlasov;
  • Mária Barancová, NEKA – 1 009 hlasov;
  • František Bolgáč, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 179 hlasov;
  • Marcela Kulifajová, NEKA – 1 151 hlasov;
  • Kamil Bodnár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1055 hlasov;
  • Martin Patoporstý, NEKA – 1 605 hlasov;
  • Vladimír Sirotka, NEKA – 1 210 hlasov;
  • Maroš Mačuha, NEKA – 949 hlasov;
  • Silvia Pilková, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1046 hlasov;
  • Peter Strapák, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 035 hlasov;
  • Marek Machata, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 930 hlasov.

Poslanci mestská časť (Petržalka)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Peter Cmorej, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 2 376 hlasov;
  • Vladimír Dolinay, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 2 346 hlasov;
  • Natália Podhorná, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 2 116 hlasov;
  • Jozef Vydra, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 922 hlasov;
  • Ivan Uhlár, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 865 hlasov;
  • Branislav Kleinert, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 866 hlasov;
  • Branislav Sepši, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 861 hlasov;
  • Elena Pätoprstá, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) – 1 857 hlasov;
  • Tomáš Palkovič, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 564 hlasov;
  • Juraj Kríž, MLADÁ PETRŽALKA – lokálna strana – 1 527 hlasov;
  • Ján Karman, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 508 hlasov;
  • Ivan Halmo, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 317 hlasov;
  • Ján Bučan, NEKA – 1 957 hlasov;
  • Ľuboš Kačírek, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 861 hlasov;
  • Drahan Petrovič, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 859 hlasov;
  • Iveta Plšeková, MLADÁ PETRŽALKA – lokálna strana –  1 728 hlasov;
  • Gabriela Fulová, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 708 hlasov;
  • Iveta Jančoková, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 702 hlasov;
  • Pavol Škápik, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 558 hlasov;
  • Milan Vetrák, NEKA – 2 223 hlasov;
  • Peter Hochschorner, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) – 1 508 hlasov;
  • Michaela Kozáková, Progresívne Slovensko, SPOLU –1 369 hlasov;
  • Miroslav Dragun, NEKA – 1 328 hlasov;
  • Daniela Palúchová, MLADÁ PETRŽALKA – lokálna strana – 1 289 hlasov;
  • Jana Hrehorová, NEKA – 2 077 hlasov;
  • Tatiana Kratochvílová, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 860 hlasov;
  • Lenka Bočkayová, NEKA – 1 664 hlasov;
  • Ľudmila Farkašovská, NEKA – 1 352 hlasov;
  • Miroslav Behúl, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 317 hlasov;
  • Pavol Šesták, NEKA – 1 288 hlasov;
  • Lýdia Ovečková, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 2 341 hlasov;
  • Miroslava Makovníková Mosná, SaS, NOVA, KDH, OKS, SME RODINA – Boris Kollár – 1 900 hlasov;
  • Oliver Kríž, MLADÁ PETRŽALKA – lokálna strana – 1 715 hlasov;
  • Jozef Fischer, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 710 hlasov;
  • Matúš Repka, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 678 hlasov.

Poslanci mestská časť (Podunajské Biskupice)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Zoltán Pék, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 190 hlasov;
  • Izabella Jégh, SMK-MKP – 858 hlasov;
  • Ildikó Virágová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 773 hlasov;
  • Barbora Lukáčová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 656 hlasov;
  • Zuzana Čermanová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 617 hlasov;
  • Mikuláš Krippel, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 034 hlasov;
  • Peter Tóth, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 801 hlasov;
  • Pavol Hanzel, NEKA – 679 hlasov;
  • Stanislav Koiš, NEKA – 666 hlasov;
  • Michal Drábik, Progresívne Slovensko, SPOLU – 655 hlasov;
  • Iveta Daňková, Progresívne Slovensko, SPOLU – 639 hlasov;
  • Roman Lamoš, Progresívne Slovensko, SPOLU – 595 hlasov;
  • Pavol Kubiš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 576 hlasov;
  • Boris Boleček, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 487 hlasov;
  • Boris Vereš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 434 hlasov.

Poslanci mestská časť (Nové Mesto)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Tomáš Korček, NEKA – 1 735 hlasov;
  • Libor Gašpierik, NEKA – 1 649 hlasov;
  • Andrej Balga, NEKA – 1 454 hlasov;
  • Branislav Filipovič, NEKA – 1 385 hlasov;
  • Pavol Dubček, SZS – 1 047 hlasov;
  • Vladimír Mikuš, NEKA – 1 888 hlasov;
  • Katarína Augustinič, NEKA – 1 845 hlasov;
  • Marianna Mašátová Haliaková, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 524 hlasov;
  • Pavol Troiak, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 487 hlasov;
  • Peter Vaškovič, NEKA – 1 453 hlasov;
  • Pavol Galamboš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 225 hlasov;
  • Roman Štamberský, NEKA – 1 165 hlasov;
  • Jakub Mrva, Progresívne Slovensko, SPOLU – 2 242 hlasov;
  • Martin Vlačiky, NEKA – 1 995 hlasov;
  • Edita Pfundtner, NEKA – 1 529 hlasov;
  • Darina Timková, NEKA – 1 444 hlasov;
  • Vladimír Volf, NEKA – 1 266 hlasov;
  • Juraj Petrovič, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 186 hlasov;
  • Richard Mikulec, NEKA – 2 050 hlasov;
  • Silvia Švecová, NEKA – 1 883 hlasov;
  • Katarína Šebejová, NEKA – 1 757 hlasov;
  • Stanislav Winkler, NEKA – 1 683 hlasov;
  • Andrej Árva, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 657 hlasov;
  • Peter Weiss, NEKA – 1 630 hlasov;
  • Martin Lovich, NEKA – 1 275 hlasov.

Poslanci mestská časť (Rača)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Monika Luknárová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 2 176 hlasov;
  • Miloš Máťuš, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI – 2 126 hlasov;
  • Ján Polakovič, NEKA – 1 860 hlasov;
  • Róbert Pajdlhauser, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 821 hlasov;
  • Ján Lipiansky, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI – 1 581 hlasov; Milada Dobrotková, NEKA – 1 548 hlasov;
  • Juraj Madzin, NEKA – 1 510 hlasov;
  • Filip Rybanič, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 442 hlasov;
  • Miloslav Jošt, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 441 hlasov;
  • Marián Vulgan, NEKA – 1 382 hlasov;
  • Lenka Antalová Plavuchová, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 036 hlasov;
  • Robert Hammer NEKA – 567 hlasov;
  • Milan Andraš, NF – 511 hlasov;
  • Dagmar Gelingerová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, KDH, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 445 hlasov;
  • Radko Tiňo, NEKA – 441 hlasov.

Poslanci mestská časť (Karlova Ves)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Branislav Záhradník, NEKA – 1 595 hlasov;
  • Peter Lenč, NEKA – 1 524 hlasov;
  • Anna Zemanová, NEKA – 1 425 hlasov;
  • Peter Magát, NEKA – 1 231 hlasov;
  • Martin Ganz, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 133 hlasov;
  • Milan Ďurica, NEKA – 1 638 hlasov;
  • Daniela Záhradníková, NEKA – 1 558 hlasov;
  • Ján Horecký, NEKA – 1 462 hlasov;
  • Martina Magátová,NEKA – 1 286 hlasov;
  • Petra Hudáková, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 285 hlasov;
  • Michal Kovács, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 157 hlasov;
  • Matej Kotal, NEKA – 1 130 hlasov;
  • Dana Čahojová, NEKA – 1 841 hlasov;
  • Zuzana Melušová Kutarňová, NEKA – 1 530 hlasov;
  • Jaromír Šíbl, NEKA – 1 508 hlasov;
  • Rudolf Rosina, NEKA – 1 468 hlasov;
  • Filip Petrinec, NEKA – 1 438 hlasov;
  • Stanislav Hrda, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 399 hlasov;
  • Anton Šmotlák, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 378 hlasov;
  • Zuzana Volková, NEKA – 1 653 hlasov;
  • Lívia Poláchová, NEKA – 1 552 hlasov;
  • Martin Vician, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 470 hlasov;
  • Pavol Martinický, NEKA – 1 363 hlasov;
  • Juraj Kmeťko, NEKA – 1 359 hlasov;
  • Peter Buzáš, NEKA – 1 319 hlasov.

Poslanci mestská časť (Dúbravka)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Ľuboš Krajčír, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 980 hlasov;
  • Mária Belicová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 535 hlasov;
  • Marian Podrazil, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 503 hlasov;
  • Martin Lupták, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 332 hlasov;
  • Pavel Vladovič, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 327 hlasov;
  • Juraj Horan, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 296 hlasov;
  • Juraj Štekláč, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 892 hlasov;
  • Marcel Burkert, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 452 hlasov;
  • Dávid Béreš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 434 hlasov;
  • Branko Semančík, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 346 hlasov;
  • Alexej Dobroľubov, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 339 hlasov;
  • Viera Psotková, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 303 hlasov;
  • Libor Gula, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 290 hlasov;
  • Dušan Mikuláš, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 705 hlasov;
  • Matej Nagy, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 638 hlasov;
  • Tomáš Husár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 596 hlasov;
  • Marián Bohunský, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 525 hlasov;
  • Magdaléna Škrovanová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 522 hlasov;
  • Ján Palárik, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 211 hlasov;
  • Juraj Káčer, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 2 305 hlasov;
  • Igor Mravec, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 762 hlasov;
  • Marián Takács, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 691 hlasov;
  • Mário Borza, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 582 hlasov;
  • Maroš Repík, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 574 hlasov;
  • Štefan Gubrica, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 1 521 hlasov.

Poslanci mestská časť (Devínska Nová Ves)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Rastislav Tešovič, NEKA – 2 478 hlasov;
  • Veronika Veslárová, NEKA – 2 129 hlasov;
  • Lenka Hlaváčová, NEKA – 1 847 hlasov;
  • Adrián Jankovič, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 654 hlasov;
  • Ján Žatko, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) – 1 603 hlasov;
  • Beata Janatová, SaS, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA – 1 550 hlasov;
  • Andrej Kovarik, Zmena zdola, DÚ – 1 530 hlasov;
  • Zoroslav Smolinský, NEKA – 1 518 hlasov;
  • Bronislava Kraváriková, SaS, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA – 1 481 hlasov;
  • Miroslav Antal, NEKA – 1 433 hlasov;
  • Peter Kolega, NEKA – 1 428 hlasov;
  • Jozef Tittel, SaS, SME RODINA – Boris Kollár, NOVA – 1 404 hlasov.

Poslanci mestská časť (Lamač)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Petronela Klačanská, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 345 hlasov;
  • Stanislav Babic, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 272 hlasov;
  • Matúš Harmaňoš, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 257 hlasov;
  • Veronika Hagovská, Progresívne Slovensko, SPOLU – 1 248 hlasov;
  • Radoslav Olekšák, NF – 1 050 hlasov;
  • Pavol Čech, NF – 904 hlasov;
  • Martina Ondrišová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SME RODINA – Boris Kollár, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ – 895 hlasov.

Poslanci mestská časť (Vrakuňa)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Tomáš Galo, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 502 hlasov;
  • Robert Greizinger, Progresívne Slovensko, SPOLU – 353 hlasov;
  • Eva Samolejová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 333 hlasov;
  • Zuzana Schwartzová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 1 332 hlasov;
  • Stanislav Bruna, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 955 hlasov;
  • Zuzana Magálová, Progresívne Slovensko, SPOLU – 939 hlasov;
  • Ladislav Kugler, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 802 hlasov;
  • Marcel Boris, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 771 hlasov;
  • Jana Némethová, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 710 hlasov;
  • Miroslav Macko, Progresívne Slovensko, SPOLU – 82 hlasov;
  • Soňa Svoreňová, NEKA – 1 175 hlasov;
  • Andrej Ravasz, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 568 hlasov;
  • Ondrej Hrivňák, Progresívne Slovensko, SPOLU – 552 hlasov;
  • Marek Zajíček, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 552 hlasov;
  • Lívia Benedeková, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ, SMK-MKP, SME RODINA – Boris Kollár – 542 hlasov.

Poslanci mestská časť (Vajnory)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Marián Zeman, NEKA – 1 218 hlasov;
  • Soňa Molnárová, NEKA – 1 128 hlasov;
  • Katarína Pokrivčáková, NEKA – 1 045 hlasov;
  • Marek Grebeči, NEKA – 1 007 hlasov;
  • Václav Fekete, NEKA – 978 hlasov;
  • Monika Debnárová, NEKA – 954 hlasov;
  • Stanislav Uhlár, NEKA – 930 hlasov;
  • Matej Zeman, NEKA – 911 hlasov;
  • Róbert Vajda, NEKA – 907 hlasov.

Poslanci mestská časť (Záhorská Bystrica)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Martin Besedič – 1 387 hlasov
  • Jozef Masarik – 1 337 hlasov
  • Dagmar Cingelová – 1 198 hlasov
  • Ivan Bošňák – 1 174 hlasov
  • Mária Šebíková – 1 157 hlasov
  • Roman Weinštuk – 1 113 hlasov
  • Daniel Liďák – 1 088 hlasov
  • Bohuslav Blecha – 1 029 hlasov
  • Vladimír Kristl – 967 hlasov

Poslanci mestská časť (Jarovce)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Michal Czafík – počet hlasov neuvedený
  • Denis Németh – počet hlasov neuvedený
  • Richard Szabó – počet hlasov neuvedený
  • Andrej Klapka – počet hlasov neuvedený
  • Marcela Škodlerová – počet hlasov neuvedený
  • Milan Husár – počet hlasov neuvedený
  • Zuzana Kotvasová – počet hlasov neuvedený

Poslanci mestská časť (Rusovce)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Radovan Jenčík – 1 160 hlasov
  • Lucia Tuleková Henčelová – 1 038 hlasov
  • Róbert Kalmár – 924 hlasov
  • Barbora Dubovská – 917 hlasov
  • Vladimír Mokráň – 901 hlasov
  • František Lošonský – 898 hlasov
  • Veronika Vandrášeková – 836 hlasov
  • Jozef Karácsony – 829 hlasov
  • Peter Filaga – 781 hlasov

Poslanci mestská časť (Čunovo)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

  • Ján Hátas – 466 hlasov
  • Martin Puhovich – 461 hlasov
  • Lenka Maschkanová – 389 hlasov
  • Richard Bán – 362 hlasov
  • Angelika Kodhajová – 362 hlasov
  • Marián Krist – 354 hlasov
  • Mária Broszová – 345 hlasov

Poslanci mestská časť (Devín)

Počet a podiel zvolených poslancov podľa politických subjektov

Výsledky o zvolených poslancoch doplníme, keď ich zverejní Štatistický úrad SR.

 

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X