Všetky znovuobjavené poklady z povaly nájdete na Burzoblšáku na Bajkalskej

Burzoblšák, Ružinov
Tommy Pinhead

Burzoblšák na Bajkalskej už po piatykrát v tomto roku ponúka príležitosť zbaviť sa obnosených vecí a posunúť tak oblečenie, ktoré nepotrebujeme, iným. Už 13. júna o 10. hodine sa to celé začne pred bránami 1. súkromného gymnázia na Bajkalskej 20 v Ružinove.

Hlavným cieľom Burzoblšáku na Bajkalskej je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia. Ide o vytvorenie tradície akého si „mini trhu“ a stretávania sa miestnych obyvateľov v Ružinove.

„Organizátorom podujatia nie je nijaká firma, Burzoblšák spravujeme dvaja. Sme vysokoškoláci a zastrešovanie a realizácia eventov nás baví a vieme si predstaviť robiť podobné aktivity aj v budúcnosti. Okrem klasického Burzoblšáku, ktorý sa konal tento rok už trikrát, sme v rámci spolupráce s Trhom vo dvore vytvorili Májový Burzoblšák na Obchodnej, ktorý bol prvým a výnimočným podujatím, na ktorom sme blšák presunuli do iných priestorov,“ ozrejmili organizátori.

Burzoblšák, Ružinov
Tommy Pinhead

V sobotu 13. júna bude mať opäť v domovskom priestore v areáli 1. súkromného gymnázia na Bajkalskej 20 premiéru Burzoblšák – Vintage edition, kde budú predajcovia orientovaní predovšetkým na predaj štýlových starožitností a pokladov, ktoré objavili na povale či v garáži.

Okrem zaujímavého oblečenia, doplnkov a iných retro predmetov sa môžete v júni tešiť aj na rôzne atrakcie pre deti. Všetky informácie o predajcoch a novinkách budú vopred uverejňované na facebookovej stránke Burzoblšák.

Dúfame, že podujatie Burzoblšák bude ďalej napredovať a že tento nápad zaujme ďalších ľudí, či už z pohľadu recyklácie ich starého oblečenia, alebo nakúpenia jedinečných štýlových kúskov za lacný peniaz.

Ak chcete toto podujatie podporiť, navštívte webovú stránku http://burzoblsak.wix.com/burzoblsak

Pridajte sa na facebookovú stránku: www.facebook.com/Burzoblšák, kde sa zároveň dozviete aj ďalšie info alebo akciu „followujte“ na Instagrame: burzoblsak.

Burzoblšák plagát

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk