Vstupenky na ME v Bratislave sú stále k dispozícii, dlho však nečakajte

korčuľovanie
ilustračné: pixabay.com

Organizátori majstrovstiev Európy 2016 v krasokorčuľovaní pripravili v spolupráci s mestom Bratislava špeciálnu akciu pre všetkých návštevníkov spojenú s cestovaním na podujatie. Všetci priaznivci budú mať v deň platnosti svojej vstupenky mestskú hromadnú dopravu zadarmo v rámci celého hlavného mesta SR. Lístok je potrebné mať pri sebe a pri kontrole ho ukázať revízorom. Akreditovaní športovci, tréneri, hostia a novinári budú mať bezplatnú MHD počas celého šampionátu.

Pre Bratislavu je veľkou cťou, že sa opäť stane hostiteľom takého významného podujatia. Bratislava má tradíciu špičkového športu a krasokorčuľovania. Sme radi, že sa ME vracajú do Bratislavy. Chceme podporiť šampionát a ponúkame bezplatnú MHD. V deň platnosti vstupenky budú mať diváci jazdy zadarmo, takisto aj všetci akreditovaní účastníci podujatia. Chceme tým podporiť dopravu, aby všetci nechali svoje autá doma. Navyše tým odbremeníme organizátorov od problémov s parkovaním,“ povedal primátor mesta Ivo Nesrovnal, podľa ktorého dopravný podnik bude situáciu s presunom návštevníkov monitorovať a v prípade potreby posilní jednotlivé spoje najmä po skončení jednotlivých súťažných dní.

Organizátori ME zároveň upozorňujú návštevníkov, že počas šampionátu nebude možné využívať podzemné parkovisko v blízkosti Zimného štadióna Ondreja Nepelu. „Pre návštevníkov, ktorí sa rozhodnú prísť do Bratislavy autom, bude k dispozícii parkovisko medzi futbalovým štadiónom Pasienky a Trnavskou cestou,“ referuje oficiálny web podujatia.

Dva dni pred začiatkom šampionátu, v pondelok 25. januára predpoludním, boli k dispozícii dve vstupenky na celé podujatie. Dočasne sa nepredávajú lístky na sobotňajšie voľné programy tanečných párov a športových dvojíc ani na nedeľňajšiu exhibíciu. K dispozícii sú stále vstupenky na stredu (krátke programy mužov a žien), štvrtok (krátky program v tancoch a voľné jazdy mužov) a piatok (krátky program športových dvojíc a voľné jazdy žien).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk