Výborný hudobník Jamie Woon vystúpi 19. apríla v Bratislave

Jamie Woon

V rámci cyklu koncertov City Sounds of Bratislava sa v slovenskom hlavnom meste predstaví anglický spevák, skladateľ a producent Jamie Woon. Tridsaťdvaročný interpret vystúpi 19. apríla v Ateliéri Babylon.

Slovenským fanúšikom a fanúšičkám predstaví skladby zo svojej druhej štúdiovky Making Time, ktorú vydal vlani v novembri. Vstupenky na podujatie budú v predaji od 22. januára.

Jamie Woon je absolvent BRIT school for Performing Arts and Technology, kde študovali aj Amy Winehouse, Adele alebo Kate Nash. Do povedomia verejnosti sa dostal vďaka ankete BBC Sound Of 2011, kde obsadil štvrté miesto. V roku 2011 vydal svoj prvý štúdiový album Mirrorwriting, z ktorého pochádzajú single Night Air, Lady Luck alebo Shoulda. Woon, ktorý vo svojej tvorbe mieša prevažne zvuky R&B, soulu a elektroniky, sa tiež podieľal na skladbe January z albumu hudobnej dvojice Disclosure. Spolupracoval aj s formáciami Portico alebo Darkstar. Vlani v auguste zverejnil singel s názvom Sharpness z druhej štúdiovej nahrávky Making Time. Tú uviedol na trh 6. novembra.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk