Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Primacialne namestie palac magistrat.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj. Foto ilustračné: Mesto Bratislava
12. februára 2020 Aktuálne správy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Vybraných kandidátov na pozíciu riaditeľa BKIS vypočuje komisia verejne aj neverejne

Výberová komisia pozvala na pohovor a na vypočutie Vladimíra Greža, Mariána Hornyáka, Katarínu Hulíkovú a Rolanda Tótha.

Výberová komisia odporučila štyroch kandidátov na pozíciu riaditeľa Bratislavského kultúrneho a informačného strediska (BKIS).

Do výberového konania sa prihlásilo sedem uchádzačov, z ktorých výberová komisia pozvala na pohovor a na vypočutie Vladimíra Greža, Mariána Hornyáka, Katarínu Hulíkovú a Rolanda Tótha.

Neverejné a následne aj verejné vypočutie uchádzačov sa uskutoční v piatok 14. februára v Justiho sieni Primaciálneho paláca. Informoval o tom hovorca Bratislavy Peter Bubla.

Neverejné vypočutie

Neverejné vypočutie sa začne o 9.00 pred výberovou komisiou, kde kandidáta oboznámenia so zisteniami z kontroly integrity. Členovia komisie majú možnosť spýtať sa uchádzača na jeho predchádzajúce pôsobenie, skúsenosti, ako aj pochybnosti vyplývajúce so zistení kontroly integrity.

V prípade konfrontácie s informáciami, ktoré objavia ako výsledok kontroly integrity, dostane uchádzač možnosť z výberového konania odstúpiť,“ povedal Bubla.

O 11.00 hod. sa začne verejné vypočutie pred výberovou komisiou a verejnosťou. Každý uchádzač odprezentuje svoj rozvojový plán a zodpovie na otázky verejnosti a komisie.

Poradie uchádzačov

Po vypočutí uchádzačov komisia zostaví poradie uchádzačov, na základe ktorého odporučí primátorovi navrhnúť mestskému zastupiteľstvu na schválenie vhodného uchádzača o túto pozíciu.

Životopisy uchádzačov o pozíciu riaditeľa BKIS sú zverejnené na internetovej stránke Bratislavy. Spätnú väzbu k uchádzačom je možné zasielať na adresu [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X