Výnimočný večer na výnimočnom mieste

reštaurácia UFO
UFO watch.taste.groove.

Ako často máte možnosť vychutnať si večeru pripravenú kuchárom s Michelinovou hviezdou? A čo tak hneď rovno tromi Michelinovými kuchármi a priamo v Bratislave?

V utorok 23. júna bude reštaurácia UFO watch.taste.groove. hostiť troch Michelinových kuchárov z Belgicka, ktorí pripravia špeciálne 6-chodové menu. Budete si ho môcť objednať od 23. do 28. júna.

Belgická kuchyňa je do veľkej miery ovplyvnená francúzskou a známa je najmä svojou rôznorodosťou a kvalitou jednotlivých surovín.

UFO reštaurácia
UFO watch.taste.groove.

Hviezdy večera

Eric Martin je šéfkuchár a majiteľ reštaurácie Lemonnier. Spolu so svojím synom Tristanom tvoria vo varení inovatívne duo. Martin vždy pracuje so sezónnymi potravinami a snaží sa čerpať z domácich zdrojov. Je držiteľom Michelinovej hviezdy a v hodnotení Gault Millau získal 17/20 bodov.

Laury Zioi je šéfkuchár a majiteľ reštaurácie L’Eveil des Sens. Reštauráciu si otvoril spolu so svojou manželkou, ktorá patrí medzi najlepších someliérov v Belgicku (someliér roka 2011). Michelinovu hviezdu získal v roku 2002 a v hodnotení Gault Millau má 17/20 bodov.

Carl Gillain je šéfkuchár a majiteľ reštaurácie L’Agathopède, ktorá sa nachádza v dizajnovom hoteli Royal Snail. Predstavuje kuchársku nádej mladej generácie, snaží sa, aby jeho jedlá boli vždy inovatívne, plné farieb a chutí. Je rovnako držiteľom Michelinovej hviezdy a v hodnotení Gault Millau má 16/20 bodov.

UFO reštaurácia
UFO watch.taste.groove.

Garantujeme, že pôjde o nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Počet miest je limitovaný, preto neváhajte a včas si rezervujte stôl na telefónnom čísle 02/625 203 00 alebo mailom na reception@u-f-o.sk.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk