Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miestny úrad, Ružinov
ilustračné: maps.google.sk
6. júla 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skruzinov.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Pomôžte samospráve vytvoriť Komunitný plán sociálnych služieb, vyplňte dotazník

Mestská časť Ružinov rozbieha vypracovanie strategického plánu komunitných služieb v Ružinove. Jeho súčasťou je aj prieskum trhu – dotazník pre obyvateľov a organizácie.

Prostredníctvom tohto dotazníka majú obyvatelia možnosť vyjadriť sa ku kvalite sociálnych služieb poskytovaných na území mestskej časti. Svojimi názormi a nápadmi poskytnú zástupcom samosprávy cennú spätnú väzbu, pričom ich odpovede budú slúžiť ako podklad pre vytvorenie Komunitného plánu sociálnych služieb na roky 2017 – 2021.

Zapojením sa do dotazníkového prieskumu zlepšíte povedomie samosprávy o problémoch a víziách občanov v sociálnej oblasti a prispejete k tvorbe krajšej budúcnosti Ružinova.

Link na dotazník pre obyvateľov a link na dotazník pre organizácie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X