Vyskúšajte najlepšiu čínu v Bratislave

Cina v bratislave.jpg
Foto: Freepik

Príjemné korenisté chute, moment, keď sa na jazyku stretne sladká chuť s kyslou alebo pikantnou, to je pôžitok pre tých, ktorí milujú zahraničné špeciality. Čínska kuchyňa patrí medzi obľúbené svetové kuchyne. Máme radi ostré čínske polievky, rezance na rôzne spôsoby či chrumkavú kačku. Vieme však, že doma si čínu nikdy nepripravíme tak, aby chutila rovnako ako v čínskej reštaurácii.

Kde si na číne v Bratislave pochutnáte najviac?

Milujete čínu, no radi si ju vychutnávate v pohodlí domova? Niekto má radšej súkromie. Nikto sa nepozerá, ako konzumujete a koľko toho nechávate na tanieri či čašníčke pri platení. Taktiež sa nemusíte púšťať do rozhovorov so známymi, ktorí preferujú čínske reštaurácie pre cenovú dostupnosť a bohaté porcie. Samozrejme, aj pre výrazné chute.

Zaujíma vás, ktorá čínska reštaurácia v Bratislave robí donášku jedál, čo má v ponuke a ako ju hodnotia ostatní zákazníci? Pred objednávkou jedla si stačí skontrolovať aj recenzie daných podnikov a vybrať si to najlepšie.

Ázijská alebo čínska kuchyňa má v mnohých mestách široké zastúpenie, no iba pár podnikov sa venuje aj donáške jedla. Každý zákazník ocení, ak sa mu domov dostane jedlo rýchlo a v požadovanej kvalite.

Aktuálne vás v Bratislave teší reštaurácia Sunton, Hua Li Gong a čínska reštaurácia Slnko. Objednajte si obedové menu alebo večeru do práce či domov a doprajte si z času na čas zmenu. Pestrá strava nie je len o rezňoch alebo sviečkovej. Čínska kuchyňa je známa tým, že využíva množstvo korenín a kombináciu netradičných chutí. Prekvapte svoje chuťové poháriky.

Jedlo, ktoré vás urobí šťastnými

Mnohých ľudí trápi zlá nálada až zlosť, keď majú prázdny žalúdok. A mnohí si radi doprajú naozaj veľké porcie. V čínskych reštauráciách sme zvyknutí na štedré porcie jedla, ktoré uspokoja aj najhladnejšieho herkula. Nechajte si čínu doručiť priamo domov a tešte sa z pestrosti taniera. Analyzujte chute, vône, dajte si jedlo navzájom ochutnať, prípadne si ho odložte na neskôr, ak nezvládnete zjesť celú porciu naraz.

Cina v bratislave1.jpg
Foto: Freepik

Čínska reštaurácia Sunton v Bratislave má v ponuke mäsové aj vegetariánske pokrmy, vybrať si môžete z ponuky najobľúbenejších polievok alebo jarných roliek. K jedlu si, samozrejme, môžete vybrať aj nápoj.

Reštaurácia Hua Li Gong už má v ponuke viac druhov predjedál, okrem jarných roliek tu natrafíte na krevety alebo sezamové guľky. Potešia vás šaláty, cestoviny pripravené na rôzne spôsoby i výhodné Bento Boxy, ktoré sú ideálne na rýchly obed či večeru.

Čínska reštaurácia má v cene menu zahrnutú polievku alebo jarnú rolku s porciou ryže. Vďaka fotografiám jedál sa nebudete vedieť rozhodnúť, či máte chuť na kačicu po sečuánsky, parené knedle plnené mäsom či pečené ryžové rezance so zeleninou. Prajete si k menu aj dezert? Pečené banány ste možno ešte nejedli, je čas ich vyskúšať. Čína v Bratislave vás nesklame.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk