Výstava Boat Show prebudí v návštevníkoch túžbu stráviť dovolenku na mori

Lod vylet plavba.jpg
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Exkluzívne jachty pre najnáročnejších milovníkov vodných športov, ale aj svetoznáme značky. To všetko bude na výstave Boat Show. 

Medzinárodná výstava lodí a príslušenstva sa bude konať v petržalskej Inchebe. Jej 15. ročník bude prebiehať od štvrtka 15. do nedele 18. marca. Brány Incheby budú od štvrtka do soboty otvorené  medzi 9. a 19. hodinou. V nedeľu sa otváracia doba skráti o dve hodiny a brány Incheby sa zatvoria o 17. hodine.

Návšteva tejto výstavy je ideálna pre tých, ktorí milujú adrenalínovú jazdu na vodných skútroch, radi si vychutnávajú romantické člnkovanie na jazere alebo rozmýšľajú nad dovolenkou na lodi. Milovníci vodných športov sa môžu tešiť na exkluzívnu prehliadku luxusných jácht, lodí, plachetníc či skútrov. Okrem samotných lodí si návštevníci môžu zakúpiť aj vybavenie. Pre nadchnutých návštevníkov budú na mieste odborníci, ktorí vysvetlia, aké podmienky sú potrebné na splnenie kapitánskych skúšok či kde môžu začať s kurzami potápania.

Lod plavba pristav.jpg
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk

Rozličná cena vstupného 

Návštevníci tejto výstavy by sa mali pripraviť na rozdielne ceny vstupného počas dní. Cena vstupného bude vo štvrtok, piatok a nedeľu 8 eur pre dospelú osobu. Pre žiakov, študentov a ŤZP a ŤZP so sprievodom to bude v týchto dňoch 6 eur.  Návštevníci si môžu zakúpiť vstupenky vopred. Cena základného vstupného bude v sobotu 10 eur a študenti budú mať vstup 8 eur. Deti do 6 rokov budú mať počas celej výstavy vstup bezplatne. Všetky motocykle majú počas tohto podujatia bezplatné parkovanie, majitelia osobných vozidiel budú platiť 6 eur.

Milovníci motošportu budú mať dvojnásobnú radosť, pretože cena vstupného zahŕňa vstup aj na výstavu Motocykel.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk