Výstavba bytového komplexu Jarabinky v Bratislave sa začala

Jarabinky3.jpg

V Bratislave vzniká nový bytový komplex Jarabinky. Nový rezidenčný projekt v Ružinove má ponúkuť 385 bytov, 597 parkovacích miest, ale aj obchodné priestory, škôlku či fitnesscentrum. Celková investícia do projektu Jarabinky je približne 57 miliónov eur.

Informoval o tom investor projektu Jarabiny Invest, ktorého 100 % akcionárom je spoločnosť Majetkový Holding, a. s. Ako ďalej spoločnosť uviedla, výstavba rezidenčného projektu Jarabinky začala v novembri tohto roka a potrvá 24 mesiacov. V decembri 2018 má byť bytový komplex definitívne skompletizovaný.

Jarabinky.jpg
http://www.jarabinky.sk/galeria

Výstavbu bytového komplexu má na starosti stavebná spoločnosť STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s. r. o., developerom je spoločnosť SIBAREAL, s. r. o. „Nový projekt počíta aj s vyhľadávaným konceptom vlastného, voči verejnosti uzavretého dvora, ktorý obyvateľom Jarabiniek zabezpečí dostatok súkromia a bezpečia,“ uviedol hlavný projektový manažér SIBAREAL Martin Záhorský.

Jarabinky2.jpg
http://www.jarabinky.sk/galeria

Nový komplex Jarabinky podľa investora ponúka spolu 385 bytových jednotiek, od jednoizbových, cez dvojizbové, trojizbové a štvorizbové byty, až po rezidencie typu penthouse. Ceny bytov sa podľa spoločnosti pohybujú v závislosti od výmery a umiestnenia bytu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk