O vystúpenia IMT Smile a Lúčnice je veľký záujem. Pridali ďalšie predstavenie v Bratislave

Lúčnica
ilustračné: SITA

Hudobno-tanečný projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica ovládne aj túto zimu koncertné pódiá. Toto netradičné spojenie sa už o pár dní vydá na turné, ktoré sa podľa pôvodných plánov malo s divákmi rozlúčiť 9. januára 2016 na Zimnom štadióne O. Nepelu. Rozlúčka sa však posúva!

IMT Smile a Lúčnica sa po minuloročnom úspechu a vypredaných koncertných halách rozhodli pred tohtoročnými sviatkami predstavenie Made in Slovakia ešte raz zopakovať. K jednému rozlúčkovému predstaveniu sa však pre obrovský záujem o vstupenky postupne pridávali ďalšie. Tento týždeň sa dokonca organizátori rozhodli pridať ešte jedno, a to 10. januára 2016 opäť na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave. Toto predstavenie tak napokon bude posledným a zároveň veľkolepou rozlúčkou s týmto megaúspešným projektom.

Mesiac po zverejnení pridaného predstavenia 9. januára 2016 na bratislavskom zimnom štadióne sú už teraz takmer všetky vstupenky vypredané a facebookovú fanpage projektu, ako aj rôzne stránky s inzerátmi, začali zaplavovať žiadosti o ďalšie. Najmä v posledné týždne boli zaznamenané rekordné predaje vstupeniek na Made in Slovakia, ako aj dopyt po lístkoch na sedenie, ktoré sú už vypredané.

Aby sme uspokojili všetkých fanúšikov, ktorí sa zháňajú po vstupenkách, rozhodli sme sa pridať ešte jedno, posledné predstavenie 10. januára. Vôbec to nebolo ľahké rozhodovanie neustále pridávať ďalšie a ďalšie termíny, takýto záujem naozaj nikto z nás nečakal. Považujem to za historický úspech na Slovensku. Zároveň všetkým fanúšikom ďakujeme za prejavenú priazeň a sľubujem, že to, čo na našich predstaveniach zažijú, bude naozaj obrovská show a úžasný hudobno-tanečný zážitok. Spravíme pre to všetko, my IMT Smile, Lúčnica, i každý jeden človek, ktorý na predstaveniach spolupracuje,“ uvádza s nadšením Ivan Tásler, líder IMT Smile a jeden z producentov projektu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk