Vývoz odpadu počas sviatkov: Takto bude fungovať odvoz odpadu, informuje OLO

Olo odvoz odpoadu.jpg

Počas štátnych sviatkov v pondelok 25. decembra a v utorok 26. decembra 2023 bude vykonávať odvoz odpadu bez akýchkoľvek zmien. 

Bratislavská mestská spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) oznamuje, že počas štátnych sviatkov v pondelok 25. decembra a v utorok 26. decembra 2023 bude vykonávať odvoz odpadu bez akýchkoľvek zmien. Toto opatrenie platí podľa bežného harmonogramu platného na tieto dni.

OLO poskytuje aj ďalšie služby vrátane otváracích hodín bratislavského centra opätovného použitia KOLO. Viac informácií o týchto službách je dostupných na oficiálnej stránke OLO. Počas nedele 24. decembra sú zatvorené zberné dvory, KOLO, aj zákaznícke centrum a nevykonáva sa ani odvoz odpadu. Rovnako aj 31. decembra a 1. januára 2024.

Náhradné odvozy za 1. január 2024 sa uskutočnia v sobotu 30. decembra 2023 a v týždni od 2. do 6. januára 2024. Podrobné informácie o týchto odvozoch nájdete na stránke OLO.

OLO dbá na to, aby odvoz odpadu prebehne spoľahlivo a efektívne aj počas sviatočných období, a súčasne ďakuje obyvateľom  za pochopenie a spoluprácu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk