Vyznáte sa vo svete počítačov a technológií? Petržalské IT oddelenie hľadá novú posilu

Pracovná ponuka Petržalka
Foto: ilustračné, Gettyimages

Nový člen alebo členka IT oddelenia bude mať pod sebou celý tím.

Ak sa cítite ako ryba vo vode pri počítači a máte okrem prehľadu vo Facebookových novinkách aj prehľad v sieťovej oblasti, táto pozícia vás môže zaujímať.

Ide o prácu na trvalý pracovný pomer na miestnom úrade v Petržalke. Hľadá sa vedúci alebo vedúca referátu IT oddelenia. Ponúkaný plat začína na sume 2000 eur.

Náplň práce

Hlavnou úlohou, ako už názov pracovnej pozície napovedá, bude koordinácia a dohľad nad tímom. Nová hlava oddelenia sa nevyhne ani priamej komunikácii s vedením úradu a starostom.

Pod náplň práce taktiež spadá nákup tovarov a služieb v IT oblasti, spravovanie dochádzky tímu, monitorovanie čerpania rozpočtu či technické zabezpečenie rokovaní miestneho zastupiteľstva a komisií.

Požiadavky na kanditátov a benefity

Kandidáti musia mať minimálne trojročnú prax v oblasti IT a poskytovania technickej podpory. Nesmie chýbať znalosť MS Windows, MS Office, MS AD, MS SQL a prehľad v sieťovej oblasti.

Petržalka láka na 5 dní dovolenky naviac, preplatenie potrebných školení a kurzov a príspevkom na stravovanie.

Ďalšie informácie

Kandidáti môžu zaslať životopis a žiadosť o prácu do 31. augusta. Mestská časť sa ozve iba vybraným kandidátom a to najneskôr do 14 dní od deadlinu.

Viac informácií o pozícii nájdete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk