Výzva Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? je späť, potešte aj vy seniorov v zariadeniach

Kolko lasky sa zmesti do krabice od topanok ba.jpg
Foto: vimeo.com

Potešte aj vy seniorov v zariadeniach, niektorí z nich nemajú nikoho a poteší ich akákoľvek drobnosť. 

Do výzvy Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? sa môže zapojiť ktokoľvek a počet krabíc taktiež nie je obmedzený. Jednoducho zaplníte toľko krabíc, koľko môžete a potešíte tak množstvo seniorov v zariadeniach aj v Bratislave.

Niektorí zo seniorov nedostanú okrem vašej krabice žiaden iný darček, poteší ich o to viac, že na nich niekto myslí. Mnohí sa so svojou rodinou nestretávajú, alebo zostali na svete sami.

Výzva k obdarúvaniu seniorov sa koná tento rok už piaty raz a trvá od 23. novembra do 5. decembra. V Bratislavskom kraji môžete odovzdať naplnené krabice v 48 odberných miestach. Konkrétne odberné miesta na krabičky nájdete na stránke tu.

Ak nemáte predstavu, čo by ste do takej krabice mali dať, pomôže vám to, že by to malo byť z každého trošku; niečo sladké, slané, teplé, mäkké, voňavé, na zábavu a zo srdca.

Balenie pre seniorov teda má obsahovať keksíky, sladkosti, tyčinky, chrumky, krekry, teplý nápoj ako káva, čaj, cappuccino, horúca čokoláda, teplé ponožky, rukavice či čiapku, voňaný krém, sprchový gél, balzam na pery, na zábavu knihy, krížovky, kresbičky, zo srdca pre potešenie ako dekorácie, sošky, pokojne aj plyšovú hračku.

Viac o programe sa dozviete na sociálnej sieti alebo na webe tu.

Kolko lasky sa zmesti do krabice od topanok.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk