Youtuber nebude na natáčanie v centre Bratislavy spomínať v dobrom, prišiel o techniku za tisíce

Youtuber pppeter fb.jpg

Youtuber Peter Popluhár, ktorý vystupuje pod menom PPPeter a svoje videá natáča po anglicky, nemá dobré spomienky na natáčanie v centre Bratislavy. Pred pár dňami na sociálnej sieti uverejnil príspevok, v ktorom sa sťažuje na zlodeja, ktorý mu ukradol niekoľkotisícovú techniku.

„Včera (v nedeľu 8. apríla, pozn. red.) sme od rána s kolegom Bačom natáčali videá po Bratislave, všetko šlo ako po masle. Neskoro večer nás čakala ešte posledná scéna v centre mesta, na Obchodnej ulici. V aute sme mali moju techniku, Bačovu techniku a vypožičanú kameru na nočné zábery. Okolo polnoci sme auto zamkli a šli sme s požičanou kamerou točiť na Obchodnú ulicu. Po hodine sme sa k autu vrátili a zistili sme, že mám rozbité bočné okno, sklopenú zadnú sedačku a v kufri chýbala moja taška s technikou. Bačova ostala v aute, nepoškodená,“ uvádza youtuber na sociálnej sieti.

Prišiel o techniku za 3 000 eur a o pamäťové karty s nezálohovanými zábermi. Fanúšikov žiada, aby sa mu v prípade, že niekde na jeho techniku narazia, ozvali.

Youtuber sa pritom k natáčaniu vrátil po krátkej prestávke, teraz si musí dať neplánovane ďalšiu. „Na dobu neurčitú zas raz nemôžem točiť, musím si nejako zarobiť na novú techniku. Mal by som točiť jednu kampaň, ktorá by mi aspoň čiastočne pomohla, k tomu si nejakú kameru požičiam, ale na klasické PPPíter videá budem môcť techniku skompletizovať možno niekedy v júni, uvidím,“ uviedol.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk