Z bratislavského letiska sa bude lietať do tejto destinácie dvakrát týždenne, stráviť tu tak môžete predĺžený víkend

Letisko dubaj lety bratislava.jpg
Foto: www.facebook.com , GettyImages - koláž BratislavaDen.sk

Letecká spoločnosť Smartwings pridáva okrem nedeľných letov aj lety v stredy, cestujúci môžu v Spojených arabských emirátoch stráviť nielen týždennú dovolenku, ale aj kratší predĺžený víkend.

Pravidelné letecké spojenie medzi Letiskom M. R. Štefánika v Bratislave a Dubajom budú môcť cestujúci využiť od polovice apríla už dvakrát týždenne.

Letecká spoločnosť Smartwings pridáva okrem nedeľných letov aj lety v stredy, cestujúci tak budú môcť stráviť v najväčšom meste Spojených arabských emirátov nielen týždennú dovolenku, ale aj kratší predĺžený víkend. Informovala o tom v utorok letisková spoločnosť v tlačovej správe.

Od 13. apríla do 1. júna tak stúpne frekvencia letov medzi Bratislavou a Dubajom z pôvodnej jednej týždennej frekvencie na dva lety týždenne. V nedele a v stredy sa od 8. mája lieta na medzinárodné letisko v Dubaji (Dubai International – DXB), od 11. mája do 1. júna budú pristávať lietadlá na dubajskom medzinárodnom letisku Al Maktoum (Dubai World Central – DWC), aj odlietať z neho,“ uviedla hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Demovičová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk