Z klenotníctva ukradli luxusný diamantový prsteň. Za jeho nájdenie ponúka 20-tisíc eur

zlodeji, prsteň
ALO diamonds

V obchodnom centre Eurovea zmizol z klenotníctva ALO diamonds v sobotu 7. novembra luxusný diamantový prsteň v hodnote niekoľkých stotisíc eur. V butiku sú nainštalované kamery, ktoré zachytili podozrivých mužov.

Spoločnosť ALO diamonds podľa vlastných skúseností odhaduje, že páchatelia s najväčšou pravdepodobnosťou smerujú do zahraničia, keďže na území Slovenska by bol predaj podobného šperku veľmi náročný až nemožný. Informovalo o tom klenotníctvo ALO diamonds, ktoré žiada verejnosť o pomoc a ponúka odmenu 20 000 eur za informácie, ktoré pomôžu pri vypátraní páchateľov.

zlodeji, prsteň
ALO diamonds

Polícia okolnosti krádeže prsteňa z predajne vyšetruje. Podľa doterajších informácií doposiaľ neznámi páchatelia v sobotu krátko pred 11.45 hod. ukradli prsteň z bieleho zlata osadený briliantmi. Krádežou spôsobili podľa polície poškodenej spoločnosti škodu veľkého rozsahu.

ukradnutý prsteň
ALO diamonds

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva. Bližšie informácie vzhľadom na vyšetrovanie polícia nemôže poskytnúť.

zlodeji prsteňa
ALO diamonds

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk