Z lupu sa dlho netešil: Polícia chytila ozbrojeného muža, ktorý prepadol čerpaciu stanicu na Račianskej

Policia lupez kradez zbran 1.jpg
Reprofoto: www.facebook.com

Muž z miesta utiekol, avšak o necelých 10 minúť po skutku bol spozorovaný v osobnom motorovom vozidle na Peknej ceste.

Ozbrojeného muža, ktorý prepadol čerpaciu stanicu na Račianskej ulici v Bratislave, policajti zadržali a umiestnili v cele policajného zaistenia.

Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Michal Szeiff v tlačovej správe dodal, že vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže. Obvineniu čelí 24-ročný Ladislav z Nitry.

Szeiff uviedol, že informáciu o danom lúpežnom prepadnutí prijali 4. decembra krátko pred 2.45. „Muž ozbrojený krátkou guľovou zbraňou maskovaný kuklou na hlave vošiel do priestorov čerpacej stanice a od zamestnancov požadoval vydanie finančnej hotovosti. Zamestnanci mu z obavy o život a zdravie vydali finančnú hotovosť cca 400 eur a cigarety,“ informoval s tým, že k zraneniu osôb nedošlo.

Muž následne z miesta utiekol, avšak o necelých 10 minúť po skutku bol spozorovaný v osobnom motorovom vozidle na Peknej ceste. Policajti muža za využitia donucovacích prostriedkov obmedzili na osobnej slobode, nasadili mu putá a eskortovali na príslušné policajné oddelenie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk