Za smrťou mladej ukrajinskej študentky na Mladej garde nemusia byť zdravotné komplikácie

Mlada garda internat vrazda.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Policajti z krajského riaditeľstva prevzali vyšetrovanie úmrtia mladej ženy z dôvodu zistenia nových skutočností.

Vyšetrovanie smrti 21-ročnej ženy, ktorú našli 3. júna na vysokoškolských internátoch v Bratislave, si prevzala krajská polícia. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, prípadom sa spočiatku zaoberali policajti Okresného riaditeľstva v Bratislave III.

V stredu 8. júna si vyšetrovanie predmetnej veci prevzali z dôvodu zistenia nových skutočností policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave,“ uviedol Szeiff.

Policajti upozorňujú, že s prihliadnutím na úkony súvisiace s objasnením skutku a aby neprišlo k ohrozeniu vyšetrovania resp. jeho zmareniu, akékoľvek bližšie informácie nie je možné v súčasnosti poskytnúť. „Akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní, o prípade budeme informovať,“ uzavrel policajný hovorca.

Podľa novín TV JOJ mohla byť študentka zavraždená a ako televízia zistila, kriminálka zadržala aj podozrivého mladého muža. Spočiatku sa zdalo, že študentka podľahla na náhle zdravotné komplikácie a nemala žiadne zreteľné stopy po násilí.

Na krku, ale nemala žiadne stopy po škrtení. Pravdepodobne mohla byť zadusená vankúšom alebo paplónom,“ uvádza portál TV JOJ.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk