Aktualizované: Zadržaná Plačková má byť obvinená z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine

Plackova zuzana krimi zadrzanie obvinenie.jpg

Podľa zdrojov televízie Markíza Zuzanu Plačkovú obvinili aj z členstva v zločineckej skupine.

Polícia podľa neoficiálnych zdrojov televízie Markíza obvinila influencerku Zuzanu Strausz Plačkovú z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine. Národná kriminálna agentúra (NAKA) Zuzanu Strausz Plačkovú zadržala v pondelok 27. septembra.

Polícia v rámci protidrogovej akcie zadržala celkovo 15 osôb. Zásahy uskutočnila v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov.

Ako informoval portál, hlavu údajnej zločineckej skupiny zadržali muži zákona v Hlohovci. V putách skončil bývalý reprezentant v džude, ktorý už bol za drogy stíhaný.

Polícia SR vo svojom profile na sociálnej sieti tiež informovala, že vyšetrovatelia pri domových prehliadkach zaistili viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90-tisíc jednorazových dávok drogy. Zaistili tiež zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70-tisíc eur v hotovosti. Viac informácií polícia nemôže poskytnúť, pretože i naďalej pokračuje v procesných úkonoch.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk