Záhorská Bystrica od pondelka otvára prvý stupeň základnej školy a škôlku

Rekonstrukcia materska skola zahorska bystrica 4.jpg
Foto: archívne, Záhorská Bystrica

Mestská časť zároveň pre verejnosť otvára všetky detské ihriská aj školský športový areál.

Záhorská Bystrica od pondelka otvára prvý stupeň svojej základnej školy (ZŠ) aj ihriská. Na sociálnej sieti o tom informuje starosta mestskej časti Jozef Krúpa.

Od pondelka 22. marca obnovujeme v Záhorskej Bystrici prezenčnú formu vyučovania na ZŠ s materskou školou na Hargašovej ulici. Platí to pre všetkých žiakov prvého stupňa ZŠ, predškolákov v materskej škole (MŠ), deti rodičov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a deti rodičov, ktorí nemôžu pracovať z domu,“ uviedol starosta.

Na základe platných epidemických opatrení sa musí rodič preukázať negatívnym testom na COVID-19 a priniesť čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti, ktoré bude k dispozícii na stiahnutie na webovej stránke školy.

Zároveň pre verejnosť otvárame všetky detské ihriská aj školský športový areál. Otvorené budú detské ihriská pri Spoločenskom dome, na Strmom vŕšku, na Plácku, na Krčoch a workotové ihrisko pri tenisových kurtoch,“ doplnil starosta. Školský športový areál je otvorený pre verejnosť od pondelka do piatka medzi 17.00 a 22.00, počas víkendu medzi 7.00 a 22.00 hod.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk