Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
MHD, cestujúci
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
4. septembra 2015 Šport od BratislavaDen.skdpb.sk, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Zajtra sa koná Triatlon pre všetkých. Ružinovská ulica bude uzavretá

Z dôvodu konania sa športového podujatia v Ružinove bude 5. septembra v čase od 6. do 19. hodiny uzavretá Ružinovská ulica.

Premávka MHD bude počas konania sa podujatia upravená nasledovne:

Autobusy linky č. 50 budú premávať v smere OD Slimák od trolejbusovej zastávky Trhovisko na Miletičovej ul. (v smere Prievozská ul.) k zastávke Bratislavská župa na Drieňovej ul. cez Trenčiansku, Bajkalskú a Drieňovú ul.

V smere na Aupark budú premávať medzi zastávkami Haburská a Slovanet cez Drieňovú, Bajkalskú. Na presmerovanej trase budú v oboch smeroch obslúžené zastávky Solivarská a Bratislavská župa.

Počas trvania dopravných obmedzení nebudú na Ružinovskej radiále obslúžené obojsmerné autobusové zastávky a zastávka Maximiliána Hella na Tomášikovej ul.

Autobusy linky č. 66 v smere Trhovisko budú premávať medzi zastávkami Krásna a Mliekarenská cez Mierovú, Hraničnú, Prievozskú, Bajkalskú. Od zastávky Mliekarenská na Trenčianskej ul. pokračujú po stálej trase. Na presmerovanej trase obslúžia všetky zastávky.

V smere Domkárska budú premávať medzi zastávkami Slovanet a Mierová cez Bajkalskú, Prievozskú, Gagarinovu, Kaštieľsku. Na presmerovanej trase obslúžia zastávku Prievozská a Hraničná-OC RETRO. Nebudú obsluhované obojsmerné zastávky Drieňová, Bratislavská župa, Solivarská, Maximiliána Hella, OD Ružinov, Nevädzová-OC Retro a zastávka Mierová v smere Trhovisko.

Autobusy linky č. 67 a 87 majú dočasný nástup/výstup na priebežnej zastávke Astronomická na Astronomickej ul.

Autobusy linky č. 96 budú premávať obojsmerne medzi zastávkami Prístavný most a Haburská cez Bajkalskú, Drieňovú. Na presmerovanej trase obslúžia zastávky Mliekarenská a Solivarská. Cestujúcim z oblasti zastávky Nevädzová – OC RETRO odporúčame v smere Letisko/Petržalka použiť linku č. 66, ktorá má dočasne zriadenú zastávku Kaštieľska na Mierovej ul. Prestup na linku č. 96 uskutočniť na zastávke Mliekarenská.

Cestujúcim z oblasti zastávky OD Ružinov, resp. Maximiliána Hella odporúčame použiť linku č. 96 v smere Letisko/Petržalka zo zastávky Solivarská na Drieňovej ul. Nebudú obsluhované obojsmerné zastávky Prievozská, Hraničná-OC Retro, Nevädzová-OC Retro, DK Ružinov a Maximiliána Hella.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X