Zajtra sa premieta prvý film na Kuchajde. Štartuje Letné kino

letné kino
ilustračné: SITA

Úspešný projekt Letné kino na Kuchajde odštartuje zajtra svoj piaty ročník. Je súčasťou Kultúrneho leta v Novom Meste.

Filmy, ktoré si diváci vyberú na internete, sa budú premietať v amfiteátri Kuchajdy pri vstupe od OC Polus. V sobotu o 21.30 hod. začína premietanie prvého filmu – švédskeho titulu Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol od režiséra Felixa Herngrena.

Tento rok sa Letné kino na Kuchajde uskutoční vďaka silnému partnerovi – projektu Rezidencie Pri mýte. Som veľmi rád, že môžeme prispieť k tomu, aby divákov aj tento rok privítalo letné kino. Každý rok prináša obyvateľom Nového Mesta, ale i ostatným, chvíle oddychu a umeleckých zážitkov. Kuchajda je dôležitým oddychovým priestorom mestskej časti a verím, že v budúcnosti ju budú s obľubou navštevovať aj noví obyvatelia Rezidencií Pri mýte, povedal Sales manažér Rezidencie Pri mýte Jozef Šimek.

Filmy sa budú do konca júla premietať vždy v stredu a sobotu o 21.30 hod., v auguste sa štart posunie na 21. hodinu. Vstup je pre všetkých zadarmo.

O programe kina sa dá stále hlasovať. Do zajtra, 27. júna, môžu ľudia rozhodnúť, čo chcú vidieť 1. júla. V ponuke sú filmy Čo sme komu urobili?, Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil a Všetky cesty vedú do hrobu.

Počas leta nebudú chýbať v ponuke ani také trháky ako 50 odtieňov sivej, Teória všetkého, Láska na kari či Nezlomný.

V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenie presunie na iný deň.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk