Zamestnanci pošty na Kadnárovej ulici majú voľno celé letné prázdniny, niektorí ľudia sú pobúrení

zatvorená pošta
Foto: Google maps, Facebook/ Priatelia Rače, Friends of Rača, Monika Bilková - koláž Bratislavadeň

Obyvatelia Rače si budú musieť záležitosti spojené s odosielaním listov či balíkov vybaviť na inej pobočke Slovenskej pošty.

Je prirodzené, že ľudia v práci cez leto čerpajú dovolenku. Stalo sa však vo vašej firme, že bola zatvorená celé letné prázdniny pre dovolenky zamestnancov?

Len dve pošty v Rači

Je to aj prípad pobočky pošty na Kadnárovej ulici. Pani Monika zverejnila na Facebooku oznam, že všetci zamestnanci majú nezvyčajne dlhú dovolenku – začali ju čerpať v pondelok 4. júla a späť do práce sa vrátia až v pondelok 5. septembra.

Obyvatelia si tak musia záležitosti týkajúce sa odosielania balíkov, listov či peňažných služieb vybaviť na pošte na Čachtickej ulici č. 25. Iná pošta v Rači už nie je.

Zatvorená pošta
Oznam na Kadnárovej ulici. Foto:

Ako lotéria

Oznam niektorých ľudí nahneval. Pani Lucka tvrdí, že pošta je skoro stále zatvorená počas celého roka. „Celé zle. Jedna pošta na toľko ľudí, akože extrém,“ myslí si.

Viacerí obyvatelia sa zhodli, že pošta je mimo letných prázdnin ako lotéria – keď ju idú navštíviť, nevedia, či bude práve zatvorená alebo otvorená.

„Celé leto? To snáď nemyslia vážne,“ uviedla ďalšia obyvateľka. Pani Lucia sa taktiež hnevá, no je jej ľúto dôchodcov, ktorí sa musia počas horúčav presunúť na vzdialenejšiu pobočku na Čachtickú ulicu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk