Zásah proti agresorovi s nožom sa zmenil na pomoc mladej matke s tromi deťmi

Mestská polícia zásah pomoc
Foto: Mestská polícia Bratislava

Mestská polícia najprv zasahovala kvôli mužovi s nožom, no všimli si aj matku s deťmi v núdzi. Hliadke sa podarilo vyriešiť oba prípady.

Mestská polícia bola na Trnavské mýto privolaná kvôli mužovi s nožom. Ten mal útočiť na svoje okolie. Počas zásahu si hliadky Útvaru zásahovej jednotky a kynológie všimli aj prítomnú mladú matku s tromi deťmi v núdzi.

Ponevierala sa pred tržnicou v okolí lavičiek a hliadke uviedla, že nevie, kde bude s deťmi v tú noc spať. Mestskí policajti ihneď zareagovali a situáciu sa rozhodli riešiť ihneď po zásahu proti agresívnemu mužovi.

Matku s deťmi previezli na stanicu mestskej polície, kde im policajtky a policajti poskytli dočasné útočisko. Okamžite sa spojili aj s pracovníčkami Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny. Tie žene pomohli nájsť útočisko, keďže sa nemohla vrátiť domov.

Na mieste sa deti mohli hrať s legom alebo si kresliť, a to do príchodu zamestnankýň z oddelenia sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately. Ako dodala Mestská polícia Bratislava na svojej sociálnej sieti, mladá matka s troma deťmi je už dnes v bezpečí a nemusí sa báť agresora v domácnosti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk