Zaujalo nás: Bratislavskí katolíci majú vlastnú zoznamku. Pozrite sa, kde a kedy sa stretávajú nezadaní

rande, pár
ilustračné: pixabay.com

Bratislavskí katolíci majú vlastnú zoznamku, kde môžu stretnúť zaujímavú osobu, ktorá je rovnakého vierovyznania. Zoznamka, ktorá dostala názov „Speed dating katRande“, sa uskutoční v utorok 28. mája 2019 o 18.00 h. v Dome Quo Vadis na Hurbanovom námestí v Bratislave.

Ako uvádzajú organizátori, záujemcom ponúkajú možnosť rýchleho, efektívneho a najmä bezpečného zoznámenia, ktoré sa uskutoční tvárou v tvár. Anonymne sa môžete zoznámiť s novými ľuďom, pričom ak si s niekým z prítomných padnete do oka, obom účastníkom bude poskytnutý emailový kontakt, aby sa mohli viac a lepšie spoznať.

Katolícka zoznamka je určená slobodným vo veku od 28 do 37 rokov. Na takzvané rýchle rande je však nutné prihlásiť sa vopred, a to cez tento formulár.

Za registráciu sa platí poplatok 12 € a v cene je aj občerstvenie. Ako objasňujú organizátori, speed dating znamená v preklade rýchle rande, no lepšie ho charakterizuje pojem rýchle zoznámenie.

„Je anonymné, ale zároveň veľmi osobné, ideálne pre tých, ktorí hľadajú životného partnera, ale vo svojom okolí nikoho takého nevidia,“ dopĺňajú organizátori.

Speed dating sa organizuje v príjemnom prostredí, kde sa stretne rovnaký počet mužov a žien, väčšinou je to desať žien a desať mužov, ktorí sa postupne spoznávajú formou rozhovoru. Rozhovor trvá sedem minút, za tento čas sa snažia spoznať jeden druhého.

„Po uplynutí tohto času sa muži posúvajú k inému stolu a tak sa všetci účastníci vystriedajú. Každý z účastníkov vyplňuje formulár, v ktorom uvedie, s kým sa chce ešte stretnúť. „Match“ čiže zhoda nastane len vtedy, keď obaja, muž i žena vyjadria túžbu, stretnúť sa. Keďže je speed dating anonymný, organizátori poskytnú mailové adresy len tým, ktorí vytvorili spoločnú zhodu,“ vysvetľujú organizátori ako vlastne takého rýchle zoznámenie funguje.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk