Zažite jedinečnú atmosféru pravého Burzoblšáku v Bratislave, uskutoční sa v sobotu

Burzoblsak.jpg
burzoblsak.sk

Prvú sobotu v roku 2017 vás čaká už v poradí 20. Burzoblšák. Aj napriek tomu, že vianočný ošiaľ je už preč, a zrejme vám nezostali po sviatkoch plné peňaženky, na Burzoblšáku nájdete naozaj pekné veci za vskutku symbolické ceny.

Na svoje si príde naozaj každý. Pre ženy je v ponuke kopec pekného oblečenia a doplnkov, či už recyklované alebo handmade „kúsky“. Na každom Burzoblšáku je veľký výber detského takmer nenoseného oblečenia a hračiek. Chlapcov potešia staré vinylové platne či knihy. Nachádza sa tam aj sekcia pre havkáčov.

V rámci programu sú pre deti aj dospelých pripravené workshopy – vypaľovanie do dreva, skladanie a výroba origami príveskov a iné. Deti si môžu pozrieť divadielko „Adalmína“ či dať si pomaľovať tvár.

Burzoblšák spája všetkých nadšencov myšlienky recyklácie oblečenia a iných vecí. Okrem budovania komunity a pravidelného stretávania sa v príjemnej atmosfére chce Burzoblšák podporiť aj tých, ktorí to potrebujú. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých či útulkom pre psov.

Program:

Tematické tvorivé dielne pre deti Artlandia – od 9.30 do 12.00 hod.

Divadelné predstavenie pre deti Adalmína – 10:30

Workshop Origami – od 8.30 do 13.30 hod.

Workshop Vypaľovanie do dreva – od 8.30 do 13.30 hod.

Prvý Burzoblšák v roku 2017 sa uskutoční 7. januára od 8. hodiny v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Bratislave. Vstup pre kupujúcich je voľný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk