Zdravé zuby a pekný úsmev? Navštívte Ivodent

Bielenie zubov.jpg
Foto: Pexels

Žiarivý biely úsmev je snom mnohých. No málokto si uvedomuje, že za krásnym úsmevom je množstvo starostlivosti. A to ako domácej, tak aj profesionálnej v kvalitnej zubnej ambulancii. Práve kvalita zubnej ambulancie je jedným z kľúčových faktorov. Pri výbere odborníkov, ktorým zveríte do rúk svoj chrup, stavte na dostatočné vybavenie ambulancie a moderné stomatologické postupy.

Stomatológia na najvyššej úrovni aj dobrá dopravná dostupnosť

Zubná ambulancia Ivodent vznikla v roku 2016. Cieľ bol jasný – poskytovať modernú stomatologickú starostlivosť na najvyššej úrovni. O tom, že sa ho darí plniť už takmer sedem rokov, svedčia stovky spokojných pacientov s úsmevom od ucha k uchu.

Na zubnej klinike na vás čaká vzdelaný a vždy usmiaty tím profesionálov pripravený riešiť každý váš problém v ústnej dutine. Vybavenie tvoria len tie najmodernejšie stroje. Nemusíte sa tak báť, že by ste kvôli jednému zubu museli behať hore dole po celom meste.

Rontgen, odtlačky, no jednoducho všetko potrebné pre vaše kompletné ošetrenie, je zabezpečené priamo na klinike. Zvyčajne dokonca ani nemusíte opustiť jednu ambulanciu. Na začiatku ošetrenia sa len usadíte do pohodlného zubárskeho kresla a vstanete z neho až keď je vyriešené všetko, čo váš chrup aktuálne potreboval.

Ambulanciu nájdete oproti nákupnému centru Aupark na Černyševského ulici č. 26. Ľahko sa sem dostanete autom alebo verejnou dopravou – autobusová linka č. 95, zastávka Muchovo námestie, pešo 1 minútu, električková linka č. 1 a 3, zastávka Farského, pri budove TPD, pešo 5 minút.

Vo vybrané dni (pondelok a streda) ponúka klinika predĺžené otváracie hodiny až do 19:00. Objednať sa na vyšetrenie vďaka tomu môžete aj po vašej pracovnej dobe.

Prevencia, aj záchrana v poslednej chvíli

Samozrejmosťou v modernej stomatológii je individuálny prístup na mieru klienta. Postup odborníkov z Ivodent nie je výnimka. Na začiatku preto na vás najskôr čaká podrobné vstupné vyšetrenie, ktoré zhodnotí stav vášho chrupu a ústnej dutiny.

Na základe tohto ošetrenia vám stomatológ následne vypracuje komplexný liečebný plán a stanový ďalší postup. Spoľahnúť sa môžete na bezbolestnosť každého úkonu a finančný plán pripravený tak, aby vás neboleli nielen zuby, ale ani peňaženka.

Dostupné je klasické aj špecializované zubné ošetrenie, záchovná stomatológia aj dentálna hygiena.

Náhrada zuba už po jednej návšteve ambulancie

Ivodent bude tá správna voľba aj vtedy, ak nepotrebujete nového zubára, ale hľadáte len profesionálne bielenie zubov v Bratislave alebo potrebujete vytvoriť náhradu za chýbajúci zub. Okrem tradičných postupov ako je zubná implantológia či protetika, ponúka zubná ambulancia Ivodent aj moderný systém CEREC.

Tento systém umožňuje vytvorenie zubnej náhrady už v rámci jednej návštevy ambulancie. Pomôže vám tak ušetriť množstvo času. Vhodný je na použitie pri väčšine jednoduchých zubných náhrad. Celý proces „výroby“ nového zuba trvá len približne pol hodiny a zubná náhrada pôsobí esteticky a na nerozoznanie od ostatných zubov.

Navyše v rámci tejto metódy nie je potrebné robiť tradičné odtlačky zubov, pri ktorých je mnohým pacientom nevoľno ešte len na ne pomyslia. V rámci systému SEREC je zub naskenovaný digitálne pomocou kamery a následne počítač vytvára jeho 3D model.

Na moderné postupy Ivodent vsadil aj pri bielení zubov. Zubní lekári z tejto ambulancie sú si dobre vedomí, že veľa ľudí sa snaží bieliť si zuby doma neodborným postupom a často s pochybnými prípravkami, ktoré si objednali nevedno odkiaľ. Takýto postup však v tom najhoršom prípade môže viesť až k strate zubov.

V ponuke Ivodent preto nájdete aj tzv. asistované domáce bielenie. Toto bielenie je na rozdiel od spomínaných bieliacich postupov na doma maximálne bezpečné a najmä prebieha pod dozorom zubného lekára.

Nech už vás trápi akýkoľvek stomatologický problém, odborníci z Ivodent vás privítajú s úsmevom a urobia všetko preto, aby s rovnako s úsmevom odchádzali z ambulancie aj vy.

Tento článok nie je autorským obsahom BratislavaDEŇ.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk