Zdravie je to najcennejšie, čo máme. Slovmedica odpovie hosťom na zvedavé otázky

u lekára, zdravie, ordinácia
SITA

Väčšina ľudí si uvedomuje, že zdravie je najdôležitejšie. Aj keď je človek akokoľvek bohatý, nekúpi si za to to najcennejšie. V Inchebe sa bude konať 19. ročník výstavy Slovmedica.

Táto dôležitá výstava sa bude konať od štvrtka 5. októbra do soboty 7. októbra. Návštevníci ju budú môcť navštíviť v čase od 10. do 18. hodiny. Slovmedica patrí medzi najvýznamnejšie a komplexné výstavy zdravotníctva na Slovensku. Návštevníci sa dozvedia zaujímavé informácie o novinkách vo svete zdravotníckych technológií a prístrojov. Dozvedia sa aj informácie o najnovšom vybavení nemocníc a o zariadeniach, ktoré sa v nich používa.

S cieľom dozvedieť sa čo najviac informácií sa na výstave stretávajú odborníci z rôznych oblastí medicíny. Práve na tomto podujatí majú možnosť vymeniť si medzi sebou dôležité poznatky. Mnohí z nich sa aktívne budú zúčastňovať na sprievodných programoch a odpovedať hosťom na zvedavé otázky.

Hendikepovany vozickar postihnutie pixabay.com_.jpg
ilustračné: pixabay.com

Nezabudli ani na ZŤP

Súčasťou výstavy bude aj výstava s názvom Non-handicap, ktorá sa zameriava na zdravotne ťažko postihnutých. Na 15. ročníku výstavy sa dozvedia viac informácii o špecializovaných pomôckach, ktoré by im mohli pomôcť v každodennom živote. Vstup na toto podujatie majú zadarmo.

Cena vstupného pre dospelú osobu je 6 eur, pre študentov a dôchodcov sú to 4 eurá.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk