Žene po páde z mosta pomáhali policajti, ošetrili ju a pripravili na prevoz do nemocnice

Rekonštrukcia Mosta SNP
Foto: Facebook/ Matúš Vallo má rád Bratislavu

Mladé ženy sedeli na betónovom múriku spodnej časti mosta SNP, keď sa jedna z nich zošmykla a spadla. Utrpela pri tom viacero zranení.

Bratislavskí PMJčkári pomohli v záchrane ženy, ktorá spadla z mosta SNP. K incidentu došlo v sobotu 10. júla krátko pred 23.15 hod., kedy bola na pravý breh Dunaja vyslaná hliadka. Po príchode na miesto okamžite priestor prehľadali a našli dve ženy. Jedna pridržiavala druhú, zranenú ženu, aby sa nezošmykla do rieky, nakoľko sa nachádzala v jej bezprostrednej blízkosti.

Napriek svojim zraneniam žena reagovala a odpovedala policajtom na otázky. V zátylku mala krvácajúce zranenie, ktoré jej po bezpečnom premiestnení zo šikmej betónovej plochy do bezpečia ošetrili. „Za použitia obväzového materiálu jej zastavili krvácanie rany a pomohli sa jej presunúť aj za pomoci ďalšej hliadky PZ pod most SNP,“ informovala ďalej polícia. Na toto miesto sa dostavila aj RZP, ktorá ženu previezla na ďalšie ošetrenie do jednej z nemocníc.

K pádu malo dôjsť z doposiaľ presne nezistených príčin. Pádom sa zranila 25-ročná Bratislavčanka, ktorá spolu s ďalšou 26-ročnou ženou sedela na betónovom múriku spodnej časti mosta SNP.
Most snp zranenie policia.jpg

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom