Zlodej nenápadne kradol v trafike nákupného centra, vďaka "chybe" ho dolapil manžel predavačky

zlodej trafika
Foto: Facebook/ HAKA -Hľadá sa auto krádeže automobilov, Peter Stiasny

Muž kradol rovno pod kamerovým systémom a neprekážali mu ani iní zákazníci v trafike.

Nie každá krádež sa podarí objasniť, no predavačka z trafiky v nákupnom centre mala šťastie. K dolapeniu zlodeja dopomohol jej manžel Peter, ktorý zverejnil opis incidentu na sociálnej sieti.

Do trafiky prišiel počas dňa muž, ktorý počas toho, ako sa predavačka na chvíľu otočila k inému zákazníkovi, nenápadne ukradol jej tablet. Nerobili mu problém ďalší zákazníci ani kamerový systém.

Zlodej však urobil jednu chybu, ktorá viedla k jeho dolapeniu – zabudol ho vypnúť. Peter ho preto dokázal sledovať po celej Bratislave a dostihol ho v električke č. 4. Vysvitlo, že muž mal so sebou komplica.

„Vyskočil som z auta, vbehol do električky a zakričal na šoféra, nech zamkne. Spustil som varovný signál a tablet ležal na jednom zo sedadiel. Keď sa však tablet našiel, šofér otvoril dvere a všetkých pustil von. Až potom mi prišla táto fotka a spoznal som v nej zlodeja,“ opísal Peter.

Muži sa podľa Petra pohybujú v okolí Tesca na Zlatých Pieskoch či Avion Shopping Parku a vyzýva na opatrnosť. Zároveň poďakoval policajtom, ktorí mu zamkli auto pri Jurajovom dvore, priniesli kľúče a odniesli ho späť k autu.

zlodej trafika
Tento muž kradol v nákupnom centre. Foto: Facebook/ HAKA -Hľadá sa auto krádeže automobilov, Peter Stiasny

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk